William Machado de Oliveira Dil Eğitimi İçin Malta’yı seçti

Brezilyalı futbolcu William Machado de Oliveira dil eğitimi için Malta’yı seçti. EC English dil okulunun yayınladığı habere göre Brezilyalı futbol şampiyonu William İngilizce dil eğitimi için Malta dil okullarını tercih etti. Paceville’de konaklayan Brezilyalı futbolcu William, Malta adası hakkında yanıldığını belirterek, Malta’da dil okuluna gitmek ilginç bir deneyim olduğunu ve Malta adasını çok sevdiğini belirtti.

Brezilyalı Futbolcu William Machado de Oliveira Dil Eğitimi İçin Malta’yı Seçti

William Machado de Oliveira Dil Eğitimi İçin Malta'yı seçti

Brezilyalı Futbolcu William Machado de Oliveira dil için Malta’yı seçti çünkü, Coldplay’den Chris Martin sayesinde diyebiliriz. Rio’da tanıştıkları partide konuşmayı sadece izlemekle yetinen Brezilyalı Futbolcu William Machado de Oliveira konuşmaya katılamadığı için İngilizce dil eğitimi almaya karar verdi.

Futboldan emekli olduktan sonra dünyanın her yerinde insanlarla iletişim kurabilmek isteyen William İngilizce öğrenmek için Malta’da İngilizce dil okulunda eğitim programına katıldı. Gelişmiş İngilizce seviyeye ulaşınca Avrupa’yı turlamayı planlıyor.

Malta’da dil eğitimi ayrıcalıkları

William Machado de Oliveira Dil Eğitimi İçin Malta'yı seçti

Malta’da dil eğitimi almak hem öğrendiğiniz İngilizce için pratik yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda yurtdışı deneyimi kazanmış oluyorsunuz. Malta dil okullarından İngilizce dil eğitimi alırken sosyal ortamlar bu eğitimi pratiğe dökebileceğiniz birçok fırsatlar var.

Malta’da dil okulu programları çok kapsamlı. Hatta kısa süreli programlar hem tatil hem de İngilizce öğrenmek için mükemmel bir seçim. Dil okulu konaklamaları, sahillere yakın olma, eğlence mekanlarına yakınlığı ve konakladığınız odanın dil eğitimi aldığınız yere çok yakın olması yaz turizmi ve eğitimi birleştirmek isteyenler için avantaj hale geliyor.

Malta dil okullarında hedefinize göre İngilizce dil programı seçebilirsiniz. Genel İngilizce, yoğun İngilizce programı, İş İngilizcesi programları, IELTS, TOEFL sınavlarına yönelik İngilizce programları, üniversite hazırlık kampları veya yaz okulu İngilizce dil eğitim alabilirsiniz.

Malta’da konaklama seçeneği çok fazla, hem aile yanı hem okul kampüsü hem de apart odalar tercih edilebilir. İsteğinize göre belirlenmiş dil eğitimleri hakkında indirimli fiyatlardan yararlanmak ve bilgi almak için bu linke tıklayın.

William Machado de Oliveira Dil Eğitimi İçin Malta'yı seçti

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
William Machado de Oliveira Dil Eğitimi İçin Malta'yı seçti
Makale
William Machado de Oliveira Dil Eğitimi İçin Malta'yı seçti
Açıklama
William Machado de Oliveira dil eğitimi için Malta’yı seçti. EC English dil okuluna giden Brezilyalı futbolcu William Machado de Oliveira dil eğitimi aldı.
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir