Ümit Öztürk Malta’da Dil Okuluna Gitti

Süper Lig hakemlerinden Ümit Öztürk Malta’da dil okuluna gitti. Malta’da İngilizce dil eğitimi alan Ümit Öztürk Türkiye’ye geri döndü. Malta’ya İngilizce dil eğitimi almak için giden Ümit Öztürk beraberinde Avrupa Lig’inde hakemlik mi yapacağı sorusunu getirdi. Denizli Spor Haber‘in verdiği bilgiye göre Süper Lig hakemlerinden Ümit Öztürk Malta’da dil okuluna gittiğinde 6 haftalık İngilizce dil eğitimini tamamladı.

Süper Lig Hakemlerinden Ümit Öztürk Malta’da Dil Okuluna Gitti! Çünkü;

Sporcular için İngilizce’nin de gerekli olduğunu herkes tarafından bilinmektedir. İngilizce dil eğitimi için yurtdışına çıkıp fiziksel performansını korurken İngilizce de öğrenebileceğin en ideal ülke Malta. Çünkü Malta küçük bir ada ülkesi olmasından dolayı hemen hemen her yere yürüyebilirsiniz. Malta dil okullarının bünyesinden bulunan spor salonu merkezleri ile de dil eğitimi alırken spor yapabilirsiniz. Aynı zamanda Malta sahilleriyle güzel olan bir ülke olduğu için bol bol yüzme fırsatınız olacaktır.

Ümit Öztürk’ün seçtiği Malta’da 6 haftalık İngilizce dil eğimi içinde neler var?

Malta’da dil okulu İngilizce eğitimi alırken ders sürelerini siz belirleyebiliyorsunuz. 1 haftadan 24 haftaya kadar istediğiniz programa göre eğitimler mevcut.

Malta’da istediğinize göre İngilizce dil eğitimi var!

Malta’da dil okulu programları çok kapsamlı. Hatta kısa süreli programlar hem tatil hem de İngilizce öğrenmek için mükemmel bir seçim. Dil okulu konaklamaları, sahillere yakın olma, eğlence mekanlarına yakınlığı ve konakladığınız odanın dil eğitimi aldığınız yere çok yakın olması yaz turizmi ve eğitimi birleştirmek isteyenler için avantaj hale geliyor.

Malta dil okulları beyaz yakalılar için de iyi bir fırsat. İş hayatından İngilizce öğrenmek için fırsat bulamayan beyaz yakalı çalışanlar ya da İngilizce dilini ilerletmek isteyenler yıllık izinleri boyunca Malta’da hem dil okulu programlarına katılıyor hem de yıllık izinlerin tadını çıkarıyor.

malta'da dil eğitimi hakkında mutlaka bilmeniz gerekenler

Malta’da Dil Eğitimi Programlarında;

Genel İngilizce,
İş İngilizcesi,
Çocuklar İçin İngilizce,
Sınav Hazırlık İngilizce,
Birebir İngilizce,
Mesleki İngilizce gibi kişiye özel oluşturulmuş programlarla ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından seçilen süre içinde Malta’da dil okulu eğitimi alabilirsiniz. Malta’da indirimli fiyatlarla dil okulu fırsatını yakalamak için bu formu doldurun, iletişime geçelim.

 

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Ümit Öztürk Malta'da Dil Okuluna Gitti
Makale
Ümit Öztürk Malta'da Dil Okuluna Gitti
Açıklama
Süper Lig hakemlerinden Ümit Öztürk Malta'da dil okuluna gitti. Ümit Öztürk Malta'da dil okuluna gittiğinde 6 haftalık İngilizce dil eğitimini tamamladı. 
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir