Türk Yıldızları Malta’da Gösteri Yapacak

Türk Yıldızları Malta Air Show’a Katılıyor

Geleneksel olarak her yıl Eylül Ayında düzenlenen Malta International Air Show’un bu seneki gösterisine Türk Yıldızları da katılıyor. Türkiye’nin gururu olan ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin bir parçası olan Türk Yıldızları, Türkiye Cumhuriyetini temsil etmekte, Türk Silahlı Kuvvetlerini tanıtmakta, TSK’nın disiplin ve etkinliğinin anlatılmasına katkıda bulunmakta ve TSK’ya olan güven duygusunu pekiştirmekte ve gençlerin havacılığa olan sevigisini arttırmaktadır.

1991 yılında kurulan Malta Havacılık Derneği (Malta Aviavation Society) tarafından ilk kez Eylül 1993’de gerçekleştirilen “Airx Malta International Air Show bu sene 27 – 28 Eylül tarihlerinde yapılacak.

Haftasonu gerçekleştirilecek etkinliğie Türk Yıldızları dışında, İtalyan takımı Frecce Tricolori, İspanyol takımı Patrulla Aguila ve dünyaca ünlü İngiliz takımı Red Arrows katılacak.

Malta Havaaanında yapılacak olan gösteri için biletler 27 Eylül Cumartesi için 13 Euro, 28 eylül Pazar için 15 Euro olacak.

Summary
Makale
Türk Yıldızları Malta'da Gösteri Yapacak
Açıklama
Geleneksel olarak her yıl Eylül ayında düzenlenen Malta Air Show'a bu sene Türkiye'nin gururu Türk Yıldızları da Katılıyor!
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir