Neden Malta’da Dil Eğitimi Tercih Etmeliyim?

Malta’da dil eğitimi, öğrencilerine en iyi çalışma ortamını sunabilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Alanında uzman eğitmenleri ile hizmet sunan Malta dil okulları, eğitim süresi boyunca farklı teknikler ile çalışmalar gerçekleştiriyor.

Bölgesel olarak da son derece ideal bir konumda olan bu okul, ayrıca öğrencilerine farklı fırsatlarda sunuyor. Peki, neden Malta’da dil eğitimi tercih etmeliyim? Dilerseniz, öğrenciler tarafından merak edilen bu sorunun yanıtını gelin en kapsamlı şekilde gelin birlikte inceleyelim.

Malta’da Dil Eğitimi Fiyatları

Malta dil eğitimi fiyatları, alınan paketlere göre farklılık gösterebilmektedir. 12 Haftalık eğitim süreci boyunca öğrenciler 3000 Euro’ dan başlayan fiyatlarla kurslara kayıt olabilmektedir. 1 Yıllık eğitim paketlerinin fiyatı ise ortalama 5000 Euro’ dan başlamaktadır. Fiyatlandırma politikası hakkında daha ayrıntılı bilgilere erişebilmek için Malta dil okulları ile iletişime geçebilirsiniz.

Malta Dil Okullarında Konaklama Mevcut Mu?

Malta Dil Okulları ile Yurt Dışında Eğitim Almanın Avantajları

Malta dil okulları avantajları ile son derece göz kamaştırıyor. Söz konusu eğitim kuruluşlarından paket satın alan öğrenciler hem ücretsiz ulaşım imkanından yararlanıyor hem de ücretsiz olarak konaklayabiliyor. Konaklama ve ulaşım için Malta dil okulu danışmanlarını arayabilir ve ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Malta Dil Okulları Kaliteli Mi?

Malta dil okulları, son dönemin en popüler eğitim kuruluşlarından biri olarak kabul edilmektedir. Malta dil okulu, alanında uzman eğitmenleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Tüm dil okullarında olduğu gibi Malta dil okullarını da FELTOM, EltCouncilve IALC gibi akreditasyon kurumları periyodik olarak denetlemektedir.

Malta’da Dil Eğitimi İçin Çalışma İznine Gerek Var Mı?

Neden Malta’da Dil Eğitimi Tercih Etmeliyim?
Neden Malta’da Dil Eğitimi Tercih Etmeliyim?

Malta dil okulları, öğrencilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çeşitli çalışmalarına profesyonel olarak devam ediyor. 2018 Yılında çıkan özel bir yasa ile 13 hafta ve üzeri dil eğitimine giden öğrenciler, çalışma iznine sahiptir. Haftalık çalışma süresi ise 20 saat olarak duyurulmuştur.

Malta dil eğitimi, yukarıda da görüldüğü üzere öğrencilerine oldukça önemli avantajlar sunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgilere erişebilmek için Malta dil okulları ile iletişime geçebilir veya mail atabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra her türlü soru ve görüşlerinizi de danışmanlarınıza iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir