Muhteşem Bir Yaz Tatili Planı: Malta Yaz Okulları

Muhteşem bir yaz tatili planı için hazır mısınız? Herkesin beklediği uzun yaz tatili geldi. İster tek başınıza, ister ailecek, isterseniz sadece çocuğunuz için inanılmak bir yaz tatili deneyimi yaşatacak bu yazıyı hazırladık. Muhteşem bir yaz tatili planı: Malta yaz okulları! Bu yaz size ve sevdiklerinize unutamayacağınız deneyimler yaşatacak hem Malta dil okulu fırsatı hem de yaz tatili fırsata sunacak muhteşem bir yaz tatili planı Malta yaz okulları fikrine bayılacaksınız.

Malta Dil Okulu üzerinden Malta’ya giden öğrenci ve aile sayısı günden güne artmakta. Özellikle İngilizce kursu ve yaz okulları için yaz mevsimi yaklaştıkça Malta adası heveslileri 4’e katlandı. Aileler çocuklarıyla birlikte yaz tatili planı için Malta’yı seçiyor. Çocuklarını İngilizce kursuna göndermek isteyenler Malta yaz okulunu tercih ediyor. Hatta tatil ve İngilizce kursu fikrini aynı anda gerçekleştirmek isteyen çalışanlar bile bu yaz tatilinde Malta dil okullarına gitmeyi seçiyor.

Muhteşem Bir Yaz Tatili Planı!

Malta yaz okulu fikri bu tatilde yapılacak muhteşem yaz tatili planı. Ailecek tatil yapalım hem tatil yaparken çocuğumuz da İngilizce kursuna gitsin diyorsanız Malta adası çok iyi! Ailecek tatil yaparken çocuğunuz belirli günlerde İngilizce kursuna gidecek, kalan boş vakitlerinde beraber olacaksınız. Aynı evde konaklayarak ailecek muhteşem bir yaz tatili geçirmiş olacaksınız.

Ailecek yaz tatili için Malta adasına gitmek istiyorsanız Malta Dil Okulu Aile Paketlerini mutlaka inceleyin!
Sadece çocuklar için de yaz okulları var. İngilizce kursuna çocuk yaşlarda gitmek, gelecek dönemlerde kalıcılık açısından çok önemli. İngilizce en iyi yurtdışında deneyimlenerek öğrenilir. Çocuğunuz için yaz tatili planı yaparken ona Malta dil okullarında inanılmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz. 8 yaştan itibaren 17 yaşa kadar olan özel gözetmen eşliğinde Malta yaz okullarında İngilizce kursuna gidebilir. İngilizce kursundan çıktıktan sonra tatilin keyfini çıkarır. Çocuklarınız için Malta yaz okulları detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Futbol Düşkünü Çocuklara Özel Yaz Okulu Fırsatı

Muhteşem bir yaz tatili planı Malta yaz okulları 1

AC Milan Futbol Kampı, çocuğunuza muhteşem bir yaz tatili deneyimi yaşatmak için muhteşem bir fırsat! Bu program İngilizce öğrenirken bir taraftan da spor yaparak eğlenmek isteyen çocuklar için hazırlanmıştır. Özellikle futbolu seven öğrenciler için tasarlanmış olan bu iki haftalık paket, Genel İngilizce kursunu profesyonel futbol eğitimi ile birleştirmelerini sağlar. Bu kamp futbol yıldızlarının AC Milan tarafından fark edilmesi için harika bir fırsat. Bu kurstaki öğrenciler, Milan’daki MJC’de AC Milan’da olası denemelere yol açabilecek bir güne katılmak üzere seçilebilir ve davet edilebilirler.

Summary
Muhteşem Bir Yaz Tatili Planı: Malta Yaz Okulları
Makale
Muhteşem Bir Yaz Tatili Planı: Malta Yaz Okulları
Açıklama
Muhteşem bir yaz tatili planı Malta Yaz Okulları. Muhteşem bir yaz tatili planı hem ailecek hem de çocuğunuz için Malta Yaz Okulları için bu yazımızı okuyun!
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir