Malta’da Hangi Dil Okulu Tercih Edilmeli?

Malta’da hangi dil okulu tercih edilmeli? Malta’da dil eğitimi için hangi dil okulu en iyisi? Hangi dil okuluna gitmek daha avantajlı. Malta dil okulları hangi şehirde? Dil okulları genellikle Malta’nın hangi şehrindedir? Butik okullar mı zincir okullar mı? En çok talep edilen Malta dil okulları hangileri. Malta’da dil eğitimi alacaklar için bu soruların cevaplarını ve daha fazlasının aşağıdaki yazımda bulabilirsiniz.

Malta Adası ve Dil Eğitimi

Malta adası Akdeniz’in tam ortasında bir ada ülkesi. Hem tatil hem de İngilizce dil eğitimi için son 10 yıldır çok tercih edilen bir yer. Ada hakkında daha detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Malta’da hangi dil okulu tercih edilmeli?

Bir Akdeniz ülkesi olan Malta Adasında 50’den fazla İngilizce dil eğitimi veren okul vardır. Bu okullar ülkenin hemen hemen her bölgesine yayılmış durumdadır. Ancak genel olarak dil okulları Sliema, St Julians, Pembroke şehirlerindedir.  Genç nüfusunda en çok vakit geçirdiği bölge Paceville, St. Julians’dır. Sliema’dan St Julians’a kadar sahil kısmında bir çok cafe ve restaurant  bulunmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu

Eğer hareketli bir hayatı seviyorsanız ve dil eğitimi alırken aynı zamanda eğlenmek istiyorsanız -ki zaten okulda öğrendiğiniz bilgileri pekiştirmek amacıyla pratik yapmanız ve insanlarla iletişim kurmanız gerekmektedir- bu bölgelerdeki okullara gitmenizi öneririz. St. Julians bölgesinde yer alan en iyi okullarından biri ESE Malta’dır. Detaylı bilgi için Bknz. ESE Malta dil okulu

Clubclass Malta dil okulu

Yine bu bölgeye yakın ve Türk öğrencilerin 1€=5TL Kampanyası nedeni ile çok fazla tercih ettiği Clubclass okulundan bahsedebiliriz. Clubclass Dil Okulu, Malta’nın en ekonomik okulu olması nedeni ile 8 hafta ve üzeri kampanyalarıyla da çok fazla tercih edilen bir okuldur. Okulun içinde bulunan havuzunda sıcak aylarda, özellikle yazın, çok fazla aktivite ve eğlenceli programlar olur. Detaylı bilgi için Bknz. Clubclass Malta dil okulu

Türk öğrenci yoğunluğunun fazla olmasından dolayı bu okulu tercih etmekte çekinirseniz size Linguatime Okulumuzu önerebilirim. Ancak şunu da belirtmek isterim ki Malta’ya veya yurtdışında herhangi bir yere eğitim almak amacı ile gittiğiniz zaman alacağınız eğitim size bir noktaya kadar yardımcı olmaktadır. Onun dışında dil öğrenmenize vesile olacak şey sizin orada geçirdiğiniz vakti ne kadar verimli kullandığınız ve ne şekilde öğrendiklerinizi pekiştirmek için pratik yaptığınızla doğru orantılı olarak artış gösterecektir. Bu yüzden tercih ettiğiniz okuldaki Türk öğrencilerle değil, yabancı öğrencilerle iletişim kurmak da sizin elinizdedir.

Linguatime Malta dil okulu

“Ben kolaya kaçmaya alışkınım. O yüzden İngilizce konuşmak zorunda kalmalıyım.” Diyorsanız eğer size önereceğim okul Linguatime Dil Okulu olacaktır. Linguatime butik bir okul olması nedeni ile bünyesinde çok fazla Türk öğrenci barındırmamaktadır. Ayrıca yıl boyunca yapmış olduğu yüksek sezon kampanyası ve dönem dönem yaptığı farklı kampanyaları ile ekonomik olan bir okuldur. Detaylı bilgi için Bknz. Linguatime Malta dil okulu

Malta dil okulu kayıt işlemlerinizi Türkiye Resmi Temsilcisi Dilokulumalta.com üzerinden yapabilirsiniz. %30’a varan indirimler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

malta dil okulları bilgi al

Yazımız faydalı mı? Eğer faydalı ise aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz;

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Malta'da Hangi Dil Okulu Tercih Edilmeli?
Makale
Malta'da Hangi Dil Okulu Tercih Edilmeli?
Açıklama
Malta’da hangi dil okulu tercih edilmeli? Malta'da dil eğitimi için hangi dil okulu en iyisi? Hangi dil okuluna gitmek daha avantajlı. Malta dil okulları hangi şehirde?
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir