Malta’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Dil Okulu

Yurtdışında İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz yerlerden en iyi seçenek Malta’da dil eğitimi almak olur. Malta’da dil okulu için gidebileceğiniz Malta’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Dil Okulu sıralaması hazırladık. Fiyatı, eğitim kalitesi, öğrenci kitlesi, yaşam koşulları, Türkiye’ye yakın olması gibi saymakla bitiremediğimiz avantajları var. İngilizce eğitimi, kurs kalitesi, sosyal olanakları vb. gibi özelleri göz önünde bulundurarak Malta dil okulları sıralaması yaptık. Malta hakkında meraklarınızı bu yazımızda giderebilirsiniz.

İşte, Malta’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Dil Okulu:

1.ESE Malta

Malta’da dil eğitimi alabileceğiniz en iyi 5 dil okulu dediğimizde ilki için ESE Malta diyebiliriz. 1996 yılında faaliyete geçen okul, aynı zamanda öğrenciler tarafından seçilen Malta’nın en iyi dil okulu seçilmiştir. Dil okulu eğitimde öğrencileri kaynaştırma ve pratik yaptırarak İngilizce kursu vermeye özen gösteriyor. Okul aynı zamanda St. Jullians’ta yer alıyor. Eğlence merkezlerine, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu ve kumsalı ile en hareketli ve ilgi çekici bölgelerden birinde yer alıyor olması Malta’da dil okulları arasındaki diğer önemli özelliğidir.
ESE Malta hakkında fiyat ve konaklama hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayın!

2.ACE English Malta Dil Okulu

ACE English Malta Dil Okulu 2013 yılında St. Jullians’ta kuruldu. Öğrencilere sağladığıı rahat konaklama koşullarında kaliteli dil eğitimini prensip olarak belirlemiştir. Dil okulu modern bir yapıya sahip butik bir İngilizce kursu. Okulda internet ağının yanı sıra öğrencilerin ücretsiz yararlanabileceği bilgisayar odası mevcuttur. Bunlara ek olarak kütüphane sıcak ve soğuk içecek makineleri, atıştırmalık otomatları ile de okulda sosyalleşmenize ve aradığınız her şeyi tek bir noktada bulmanıza çok uygun ortamlar mevcuttur.
ACE English Malta dil okulu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

3.Linguatime

Linguatime Dil Okulu Malta, 1998 senesinde Malta’nın en büyük ve en modern kenti Sliema’da kuruldu. Okul kişiselleştirilmiş hizmet yanında diğer milletlerle karıştırılmış öğrencileri bir arada tutan aktiviteler üzerinde yoğunlaşmıştır. Dil okulunda 170 öğrenci kapasitesi olan 18 derslik bulunmaktadır. Malta dil okulları arasında fiyatları bakımından ve verdiği İngilizce dil eğitimi ile Malta’da dil eğitimi alabileceğiniz en iyi 5 dil okulu arasında yer alıyor.
Bu linkteki formu doldurarak okul ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

4.Clubclass

Clubclass Malta Dil Okulu, 1999 yılında St. Jullians’ta kuruldu. Dil okulunun karşısından Sliema ve Valletta’ya direk otobüslerin kalktığı durak vardır. Malta gece hayatının kalbi olan Paceville’e 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir gibi konum avantajları vardır. Modern eğitim sınıfları, kütüphanesi, çalışma ve video odaları, kütüphanesi ile öğrencilere birinci sınıf eğitim kalitesini sunmaktadır. Clubclass Malta Dil Okulu’nun öğrencilere; geniş terası ile açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Sauna ve Jakuzi, Snack Bar(sadece yaz sezonunda), restaurant, oyun odaları, televizyon odaları, çamaşır yıkama salonları, internet cafe, düşük ücretli telefon hizmeti sunmaktadır.
Dil okulu hakkında bilgi almak için hemen bu formu doldurun.

5.Sprachcaffe Dil Okulu

Sprachcaffe Malta Dil Okulu, Malta’nın en başarılı İngilizce dil eğitimi veren okullarından biridir. Sprachcaffe Malta Dil Okulu, Malta’da St.Julian’s da bulunan tarihi taş bir binada eğitim vermektedir. Malta’nın gece hayatının yoğun olduğu Paceville’e yürüyüş mesafesindedir. Sprachcaffe Malta, İngilizce Dil Eğitimi ‘nin yanında aktiviteleri açısından da zengin bir okuldur. Fiyatları konusunda verdiği kaliteli hizmeti ve kaliteli eğitimi garanti eder.
Malta'da Dil Eğitimi alabileceğiniz en iyi 5 dil okulu

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Malta'da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Dil Okulu
Makale
Malta'da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Dil Okulu
Açıklama
Malta'da dil eğitimi alabileceğiniz en iyi 5 dil okulu sıralaması. Dil okulu için Malta'da eğitim alabileceğiniz 5 Malta Dil Okulu
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir