Malta Yaz Kampları 2019 | 8 – 20 Yaş Arası Malta Yaz Okulları

Malta Yaz Kampları 2019

Malta’da ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için farklı yaş gruplarında yaz kampları düzenleniyor. Malta Yaz kampları İngilizce kursları ile farklı sporları ve aktiviteleri birleştirerek öğrencilerin unutamayacakları bir yaz tatili yaşamalarını sağlıyor.

Malta yaz kampları 8 – 20 yaş arasındaki öğrenciler için düzenleniyor. Malta özellikle yakın olması ve tatil iklimine de uygun olması bakımından Yaz Kampları için en çok tercihe dilen destinasyonlardan bir tanesi.

Uluslar Arası Sınıflar, Yeni Arkadaşlar

Yaz kampı süresince  çocuklar maksimum 15 kişilik sınıflarda farklı ülkelerden gelen uluslar arası öğrenciler ile birlikte eğitim alıyorlar. Her öğrencinin İngilizce seviyesi eğitime başlamada önce ölçülüyor ve kendi seviyesinde eğitim almasına özellikle dikkat ediliyor. Bu sayede var olan İngilizce yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanıyor. Malta yaz kampı süresince yeni arkadaşlar edinen çocuklar, ülkelerine döndükten sonrada iletişimde kalıyorlar. Tatillerde birbirlerinin ülkesini ziyaret edip tekrar bir araya geliyorlar. Bu sayede hem yeni dostluklar kurup hem de İngilizce konuşarak kendilerini geliştiriyorlar.

Her yaş için farklı bir Malta Yaz Okulu

Malta yaz kampı programları yaş gruplarına göre sınıflandırılmış bir eğitim seçeneği sunuyor. Yaş grupları ise 8 – 10 yaş, 11 – 13 yaş, 14 -17 yaş ve 17 – 20 yaş aralığı olarak planlanıyor.

8 – 13 yaş gruplarına kesinlikle 7 /24 rehber öğretmenler eşlik ediyor. Çocuklar hiç bir zaman yalnız bırakılmıyor ve sürekli gözetim altında tutuluyorlar.

14 – 17  ve 17 -20 yaş gruplarında Malta yaz okuluna katılan öğrencilerin yaş gruplarına göre serbest zamanları bulunuyor. Serbest zamanlarda ne zaman nereye gidecekleri ve ne zaman dönecekleri belirleniyor. Bu serbest zamanların dışında kalan vakitlerde ise yine sürekli gözetim altında tutuluyorlar.

Malta yaz okulları eğitimi süresince farklı aktivite ve spor branşlarına da katılmak mümkün. Malta yaz okulu ile birlikte English with Tennis, AC Milan Futbol Camp, Padi Diving  gibi farklı dallarda eğitimde alabilirsiniz.

Ayrıca çocukları ile birlikte gitmek isteyen ebeveynler içinde Family Pack (Aile Boyu İngilizce) kampları da mevcut. Farklı aktiviteler ve spor branşları ile ilgili detaylı bilgiye Malta yaz okulları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Malta Yaz Kampları 2019

Malta yaz kampları genelde minimum 2 hafta ve maksimum 8 hafta olarak planlanıyor. Genel olarak öğrenci yorumlarından 14 yaşına kadar olan öğrenciler için 2 hafta çok kısa, 4 hafta ise çok uzun yorumu yapılıyor. Fakat 14 yaş ve üzeri yaz okulu programlarında ise 4 – 6 haft arası programlar daha çok tercih ediliyor.

Malta dil okulu kayıt işlemlerinizi Türkiye Resmi Temsilcisi Dilokulumalta.com üzerinden yapabilirsiniz. %30’a varan indirimler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

malta dil okulları bilgi al

Malta yaz kampları 2019 programları ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Eğer 18 yaşından büyükseniz ve daha uzun süreli bir program arıyorsanız bu durumda Malta’da bulunan tüm dil okullarına “Malta Dil Okulları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Malta Yaz Kampları 2019
Makale
Malta Yaz Kampları 2019
Açıklama
Malta Yaz Kampları 2019 - Malta'da ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için farklı yaş gruplarında yaz kampları düzenleniyor. Malta Yaz kampları İngilizce kursları ile farklı sporları ve aktiviteleri birleştirerek öğrencilerin unutamayacakları bir yaz tatili yaşamalarını sağlıyor.
Yazar
Kurum
malta
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir