Malta Müzik Festivali

Isle of MTV Malta 2019, Malta Müzik Festivali: “Malta adası bir gün çökecekse bu etkinlik yüzünden çökecek.” dedirten Malta Müzik Festivali bu yıl da performans sahneleyecek yıldızlarıyla gümbür gümbür geliyor. Malta’da dil okulu okuyan öğrencilerimizin kaçırmadığı etkinlik her yıl geleneksel olarak düzenleniyor. Isle of Malta, Malta müzik haftasına dünyanın dört bir yanından katılımcı ağırlıyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenen Isle of Malta, Malta müzik festivalinde konser tamamen ücretsizdi. Fakat bu yıl sadece sınırlı sayıda festivalin ilk günü için ücretsiz bilet veriliyor. Sınırlı sayıdaki ücretsiz bilete bu linkten ulaşabilirsiniz.

MTV Malta 2019 Festivali 9 Temmuz’da başlayacak 14 Temmuz’da bitecek olan festivalde Martin Garrix, Bebe Rexha, Rudimental ve Martin Jensen adayı yerinden oynatacak. Konserler dışında çılgın etkinlikler de var! Malta’ya dil okulu için giden öğrencilerin kaçırmaması gereken önemli festival.

Büyük Sürpriz!

30 Haziran 2019 tarihine kadar www.dilokulumalta.com üzerinden Malta’da İngilizce dil eğitimi için ön kayıt veya kayıt yaptıran öğrencilerimiz için adayı yerinden oynatacak festival için muhteşem bir hediye verilecek! Bizi arayın ve büyük sürprizi kaçırmayın!

Malta Müzik Festivali

Isle of MTV Malta Müzik Festivali Etkinlik Takvimi

malta müzik festivali

Isle of Mtv Malta Müzik Festivali etkinlik takvimi her yıl olduğu gibi bu yıl da deli dolu aktiviteler var. Havuz partilerinden, gün batımı eğlencelerine kadar etkinliklerin olduğu festivalin takvimi şöyle:

9 Temmuz, Martin Garrix, Bebe Rehxa

9 Temmuz,  Marrakech’te Exclusive After Party

10 Temmuz, Mamacita Hip-Hop Reggaeton

11 Temmuz, Sunset Boat Party

12 Temmuz,  Gianpula Fridays ft. RUDIMENTAL

13 Temmuz, MedAsia’da Şampanya Havuz Partisi

14 Temmuz, Café Del Mar Sunset Party ft. MARTIN JENSEN

Adayı yerinden oynatacak festival sizi heyecanlandırdı mı? İngilizce dil eğitimi için Malta Dil Okulları tam size göre o zaman. Malta dil okulu fiyatları size cazip geliyorsa Malta’da arkadaş edineceğiniz, katılacağınız birbirinden eğlenceli etkinlikler var. Merak ettiysen bu yazımızı oku.

Summary
Malta Müzik Festivali
Makale
Malta Müzik Festivali
Açıklama
Malta Müzik Festivali 2019, Isle of Mtv Malta Müzik Festivali bu yaz Martin Garrix, Bebe Rexha, Rudimental ve Martin Jensen müzik severlerle festivalde...
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir