Malta Gece Hayatı – Malta Gece Hayatı Gidilecek Yerler

Malta gece hayatı nasıl? Malta gece hayatı neler yapılır? Malta’da gece aktiviteleri nedir? Malta’nın gidilecek gece hayatı mekanları? Malta gece hayatı denince akla ilk neresi gelir? Malta’da gece hayatında gidilecek yerler neresi?

Gecesi ayrı gündüzü ayrı güzel Malta güneşli gökyüzü, masmavi suları ve tarihi dokusuyla ünlü olsa da tadını çıkarmak için mükemmel bir de gece hayatı var. Akşam yemeğe çıktıktan sonra sabaha kadar eğlenebileceğiniz Malta gece hayatı çok canlı. Ayrıca Malta’da İngilizce dil okulu alan öğrenciler için de güvenli. Arkadaş ortamıyla yapılacak bir sürü aktivite var. Dört mevsim gidilebilecek bir ülke olan Malta, gece hayatı ününü tüm dünyaya duyurmuş ve çok fazla ziyaretçi çekiyor.

Gece etkinlikleri, barlar, partiler, publar asla sıkılmayacağınız mükemmel zaman geçireceğiniz Malta gece hayatı için en iyi mekanları, yerleri ve aktiviteleri şöyle sıraladık;

Gece hayatı sevenlere, Malta’nın Gece Hayatı:

Malta’da gece hayatı belli bölgelerde yoğunlaşmış olsa da farklı yerlerde gece hayatı canlı mekanlar bulmak mümkün. Yaz ayları sıcak geçtiği için gece canlanan Malta, geceleri çok canlı. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında Malta’da gece hayatının canlı olan bölgeler şöyle;

1.Paceville

Malta Gece Hayatı - Paceville

Paceville, Malta’da gece kesinlikle gidilmesi gereken yerlerden biri. Malta’ya dil okulu için giden öğrencilerin mutlaka uğradığı yerler arasında. En iyi gece kulüpleri,  en güzel yemek mekanları, en canlı müzikler Malta’da buradadır. En popüler gece kulüpleri; Havana, Sky Club, Shadow Lounge, Plush, Level 22 buradaki en popüler mekanlar.

2.Valletta

Malta gece hayatı - valletta

Malta’nın görkemli başkenti Valletta, gün geçtikçe daha iyi mekanlar açılıyor. 1940’ların 50’lerin havasını yaşatan gece kulüplerinden en lezzetli yemeklerin yapıldığı mekanlara kadar hepsi var. Malta’da gece hayatının Valletta mekanları ise şöyle: Tico Tico, Loop Bar, Trabuxu, Legligin, Bridge Bar.

3.Bugibba ve Qawra

MAlta gece hayatı - bugibba

Malta adasının kuzey bölgesinde yer alan Bugibba St. Paul Körfezine kadar uzanan hem yerliler hem de turistler tarafından popüler bölge. Bugbba ve Qawra çok sayıda popüler mekanları var. Kış aylarından diğer bölgelere nazaran soğuk olsa da yaz aylarında havası esen rüzgarlardan dolayı çok iyi. Buradaki popüler mekanlar: Gianpula Village, Uno Malta, Aria Complex, Medasia Playa, Cafe del Mar ve La Grotta. Nisan ve Eylül ayları arasında bu bölgede çok sayıda bot partisine denk gelmek mümkün.

Eğlencelerle dolu, hem keyif yapıp hem de Malta’da dil okulu okumak büyük ayrıcalık. Malta’da İngilizce öğrenirken yeni bir ülke keşfetmenin tam zamanı diyorsan bu formu doldur, iletişime geçelim.

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Malta Gece Hayatı
Makale
Malta Gece Hayatı
Açıklama
Gece ayrı gündüz ayrı güzel olan Malta gece hayatı çok canlı. Gece sıkılmayacağınız hayatı olan Malta farklı bölgelerde birbirinden güzel gece hayatları var
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir