ESE Dil Okulunu Seçmek için 10 Neden

ESE Dil Okulunu Seçmek için 10 Neden;  1996 yılında kurulan ESE Malta dil okulu, Malta’nın en popüler bölgelerinden biri olan St. Julians bölgesindedir. Malta’nın en iyi dil okullarından biri olan ESE Malta dil okulu 2012, 2013, 2014 ve 2015 yıllarında Malta’nın en iyi dil okulu ödüllerini almıştır.ESE Dil okulu merkezi konumdaki okulu, konaklamalarının kalitesi ve okula yakınlığı, dil kursu için gelen öğrencilerine sunduğu imkanlar ile ön plana çıkmaktadır. ESE’nin aynı zamanda İngiltere’de dil okulu var.

ESE Dil Okulunu Seçmek için 10 Güzel Neden

10. Her öğrencisine evindeymiş gibi hizmet sağlamayı hedefliyor.

home away home

9. Dil kursuna başladığınız andan okuldaki son gününüzden 3 ay sonrasına kadar tamamen ücretsiz Online İngilizce Eğitimi veriyor.

ese-online-ingilizce

8. Uluslararası bir dil okulunda olması gerektiği gibi, ESE Malta’da toplamda 15 farklı ülkeden insan çalışıyor ve toplamda 20 farklı dili konuşabiliyorlar.

ese maltada 20 dil konuşuluyor

7. Öğrencilerini sadece okul saatlerinde değil, günün geri kalan zamanında da düşünen ve 7/24 hizmet veren acil arama hattı mevcut.

6. Uluslararası geçerliliği olan, hizmet kalitesini geliştiren ve sürekli güncellenen sertifikalara sahip.

ese malta sertifikaları

5. Her bütçeye ve tercihe uygun konaklama çeşitleri ile seçenekleri çok fazla.

4. Sadece genel ingilizce kursları ile değil, aynı zamanda iş ingilizcesi, IELTS, TOEFL gibi sınav hazırlık kursları ve çocuklar için ingilizce kursları gibi 20 den fazla kurs seçeneği sunuyor. Buda her hedefe yönelik eğitim imkanı sunuyor.

3. Eğitim kalitesi; Sadece İngilizce öğretmenlerinden oluşan ve ana dili İngilizce olan öğretmenlerden oluşan ve farklı seviye ve farklı eğitimler için profesyonel eğitim kadrosu var.

2. Küçük şeyler önemli; ESE Malta dil okulunda eğitiminizi unutulmaz anılara dönüştürecek her küçük ayrıntı ile ilgilenen eğitimli kadrosu.

little things matter

1. Malta’nın kalbi, eğlence ve alışveriş merkezlerinin en yoğun olduğu, kolaylıkla sahile ve denize ulaşabileceğiniz, Malta’nın her yerine ulaşabileceğiniz Malta toplu taşımaya ve konaklamalara yürüyerek ulaşabileceğiniz,  muhteşem konumu.

Malta dil okulu kayıt işlemlerinizi Türkiye Resmi Temsilcisi Dilokulumalta.com üzerinden yapabilirsiniz. ESE Malta Dil Okulunda geçerli olan kampanyalar hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

malta dil okulları bilgi al

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
ESE Dil Okulunu Seçmek için 10 Neden - Malta Rehberi
Makale
ESE Dil Okulunu Seçmek için 10 Neden - Malta Rehberi
Açıklama
ESE dil okulu seçmek için 10 güzel neden; 1996 yılında kurulan ESE Malta dil okulu, Malta'nın en popüler bölgelerinden biri olan St. Julians bölgesindedir.
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir