ESE Dil Okulu 1 Aylık Dil Eğitimi ve Konaklama Ücretleri

En iyi Malta Dil Okulu Ünvanına 4 kez sahip olan European School of English Malta Language School, kısa ismi ile ESE dil okulları 4 binası ile Malta da dil eğitimi vermektedir. Speak Easy Cafe sayesinde eğitim gören öğrencilerin pratik yapma imkanı sunan ESE dil okulu 1 aylık dil eğitimi ve konaklama ücretleri hakkında bu yazımızda sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Neden ESE Dil Okulu?

Malta dil okulları denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olmasının yanı sıra ESE dil okulu 4 kez Malta’nın en iyi dil okulu seçilmiş. 1996 Yılında başlayan dil okulu faaliyetleri çerçevesinde gerek dil eğitimi gerekse de sunduğu imkanlar ile Malta’ya gelecek olan öğrencilerinde ilk tercihleri arasında olmaya başlamıştır.

FIYTO ve ALTO üyesi olan ESE dil okulu Malta Eğitim Bakanlığı denetiminde faaliyet göstermektedir. İş İngilizcesi, IELTS ile TOEFL sınavlarına yönelik hazırlık kursları da sunan ESE dil okulu talep edilirse yoğunlaştırılmış İngilizce kursu da vermektedir.

ESE Dil Okulu 1 Aylık Dil Eğitimi ve Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

ESE Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?
ESE Dil Okulu 1 Aylık Dil Eğitimi

ESE dil okulu hafta da 5 gün ve günde 4 dersten oluşan bir program çerçevesinde genel İngilizce kursu vermektedir. Bu nedenle toplam 80 dersten oluşan 1 aylık dil eğitimi ile mevcut İngilizcenizi kolayca geliştirebilirsiniz. Malta dil okulu fiyatları çoğunlukla konaklama dahil verilmektedir. Konaklama alternatifleri oldukça çeşitli olup bütçenize ve tercihinize uygun bir planlama yapabilirsiniz.

Malta tatil günleri ESE dil okulları eğitim vermemektedir. Bu nedenle kayıt döneminizin tatil günlerine denk gelmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü tatil gününe denk gelen derslerin telafisi yapılmadığı için eksik ders almak durumunda kalabilirsiniz.

Konaklama dahil olarak sunulan ESE Malta dil okulu fiyatları 2021 için açıklanmıştır. Ancak güncel fiyatlar için telefon numaralarımızdan bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. ESE Dil Okulu 1 Aylık Dil Eğitimi ve Konaklama Ücretleri;

Aile Yanı Konaklama ile 1 aylık ESE dil okulu fiyatı 1.680 Euro iken ESE residens konaklamalı seçenek 2.160 Euro civarında olmaktadır. Apart konaklamalı ESE dil okulu aylık fiyatı ise 1.680 Euro’ dan başlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir