En İyi İngilizce Dil Eğitimi Veren Ülkeler

En iyi İngilizce dil eğitimi veren ülkeler: İngilizce hayatımızın hemen hemen her yerinde karşımıza çıkıyor. Bu da İngilizce öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. İngilizce dil eğitimi almanın birçok farklı yolu var. Online İngilizce eğitimi, hazırlık okulları, yurtdışı İngilizce kurslarına gitmek bunlardan bazıları. En etkili yöntem iste tartışmasız yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak. Yurtdışı dil okullarına gitmeden önce hangi ülkede dil eğitimi alacağına karar vermek çok önemli. İşte sizin için hazırladığımız İngilizce dil eğitimi veren ülkeler:

En İyi İngilizce Dil Eğitimi Veren Ülkeler Listesi

1. İngiltere | İngilizcenin Ana vatanı

Yurtdışında İngilizce Kursu

Elbette akla ilk gelen ülke İngilizcenin ana vatanı İngiltere. Uçaktan iner inmez; tarihini, kültürünü ve insanların nezaketini hissedeceğiniz bir ülke. Yıllar geçmesine rağmen öğrenciler arasında yurtdışında dil eğitimi için tercih edilen İngiltere’de Londra, Cambridge, Oxford ve Manchester en popüler şehirler. Yaşam standartları pahalı olmasına rağmen en iyi İngilizce dil eğitimi veren ülkeler dediğimizde ilki burası olur.

2. ABD | Popüler Ülke

Yurtdışında İngilizce Kursu

İngiltere’den sonra İngilizce kursu için en çok tercih edilen ülkelerin başında yer alıyor. Kültürüne dizilerden ve filmlerden alışık olduğumuz ABD yabancılık çekme konusunda çok zorlanmayacağınız popüler ülke. En iyi İngilizce dil eğitimi veren ülkeler arasında olan ABD, eğitimde öğrenciler için çok fazla etkinlik bulundurduğu için İngilizce öğrenirken sevdiğiniz alanlara yönelme seçeneği de sunuyor. İngiltere kadar pahalı olan ülkeye gitmeden önce bütçemize uygun olan eyaletler iyice araştırılmalı.

3. Kanada | En Güvenli Ülke

Yurtdışında İngilizce Kursu

Kanada yurtdışında İngilizce eğitimi için öğrenciler arasında popüler olan çok-kültürlü bir yapıya sahip. Yabancılar için en güvenli ülke diyebiliriz. Uygun fiyatlı İngilizce eğitimine yoğunlaşan Kanada aynı zamanda öğrencilere çalışma fırsatı kolaylığı da sunuyor. Soğuk iklime sahip Kanada orada dil eğitimi almak isteyenler için biraz zorlayıcı olabiliyor.

4. Malta | Akdeniz’in Sevimli Adası

Yurtdışında İngilizce Kursu

Malta, her bütçeye uygun teklifleri ve yüksek dil eğitimi standartlarından dolayı yurtdışında İngilizce kursu için tercih edilen en çok ülkeler arasında. Kaliteli eğitimi uygun fiyatlara sunan Malta, Türkiye’ye yakın Akdeniz’in sevimli adası olması onu cazip bir yer haline getiriyor. Yurtdışına çıkmışken ‘Ben şöyle bir Avrupa turu da yapmak isterim’ diyenler için Malta’nın Schengen vizesi verdiği müjdesini de duyuralım.

5. İrlanda | Freedooom!

Yurtdışında İngilizce Kursu

İrlanda konum itibariyle İngiltere’ye yakın olması ve uzun süreli eğitim programlarını uygun yaşam şartlarıyla sunuyor. Şehir hayatı dışında da freedooom! diye bağıran doğası, bitki örtüsü ve dağları doğayla iç içe olmayı seven öğrenciler için iyi bir seçenek. En iyi İngilizce dil eğitimi veren ülkeler arasında yer alan İrlanda, İngilizce kursu için tercih edilen ülkelerden biri. Türkiye’den giden öğrenci sayısının çok olmaması Türk öğrenciler için İngilizceyi bol bol pratik yaparak öğrenecekleri ülkeler arasında.

6. Avustralya | Okyanus Ülkesi

Yurtdışında İngilizce Kursu

Kanada gibi hem çalışmak hem de yurtdışında İngilizce kursu almak konusunda popüler. Dünyadan çok fazla öğrenci çeken okyanus ülkesi Avustralya, Türkiye’ye uzak olduğu için Malta kadar rağbet görmüyor. Ilıman iklimi ve uygun fiyatlı yaşam standartları Avustralya’yı cazip kılıyor.

7. Güney Afrika Cumhuriyeti | Kıtanın En Zengini

yurtdışında ingilizce kursu

Güney Afrika Cumhuriyeti kıtanın en güvenilir ve kıtanın en zengini, en çok öğrenci ve turist çeken ülkesi. Sıcak iklimi ve farklı kültürü seven öğrenciler arasında popülerliğini koruyor. Uygun fiyatlı eğitim sunması, yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenler için popüler ülkeler arasında.

%30′a varan indirimli fiyatlarla Malta’da İngilizce öğrenin!
Bilgi almak için hemen tıklayın

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
En İyi İngilizce Dil Eğitimi Veren Ülkeler
Makale
En İyi İngilizce Dil Eğitimi Veren Ülkeler
Açıklama
En İyi İngilizce Dil Eğitimi Veren Ülkeler. En iyi dil eğitimi veren ülkeler: İngiltere, ABD, Kanada, Malta, İrlanda, Avustralya, Güney Afrika Cumhuriyeti
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir