Ankara Malta Vize Başvuru Merkezi Taşındı

Ankara Malta Vize Başvuru Merkezi taşındı. Bilindiği üzere VFS Global tarafından yönetilen Malta Vize Başvuru Merkezleri Türkiye genelinde Malta vize başvurularının yapıldığı tek nokta. VFS Global’in Türkiye’de, İstanbul’da 2, Ankara, İzmir, Bursa, Edirne, Antalya, Bodrum, Gaziantep ve Trabzon’da birer Malta vize başvuru merkezi bulunmakta.

Malta vizesi nasıl alınır?

Malta vizesi, aynı zamanda schengen vizesidir. Malta vize başvurusu, VFS’ye ait Malta vize başvuru merkezlerinden randevu alınarak yapılır. Malta vizesi başvurusu adımları ile ilgili aşağıdaki yazılarımız daha detaylı bilgi vermektedir;

Ankara Malta Vize Başvuru Merkezi Taşındı

Malta vize başvurusu için Ankara ve çevre illerde bulunanlar, Çankaya – Ankara’da bulunan Ankara Malta vize başvuru merkezine başvurmaktaydı. Daha önceden yapılan açıklama ile Ankara vize başvuru merkezinin 16 Nisan 2019 tarihinden itibaren yeni adresinde faaliyet göstereceği açıklanmıştı.

Ankara Malta Vize Başvuru Merkezi Nerede?

Ankara’da bulunan Malta vize başvuru merkezi taşındıktan sonraki yeni adresi;

İşçi Blokları Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:57/A Çankaya/Ankara 06530 – Regnum Sky Tower

Ankara’dan Malta vize başvurusu yapacaksanız ve 16 Nisan 2019 tarihinden sonraki bir tarih için Malta vize randevusu aldıysanız, vize başvuru hizmetinin 16 Nisan 2019 tarihinden itibaren Malta Vize Başvuru Merkezi Ankara’nın yeni adresinde yapılacağını unutmayınız.

Detaylı bilgi için VFS Global’in şu sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Malta dil okulu kayıt işlemlerinizi Türkiye Resmi Temsilcisi Dilokulumalta.com üzerinden yapabilirsiniz. %30’a varan indirimler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

malta dil okulları bilgi al

 

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Ankara Malta Vize Başvuru Merkezi Taşındı
Makale
Ankara Malta Vize Başvuru Merkezi Taşındı
Açıklama
Ankara Malta Vize Başvuru Merkezi Taşındı - Ankara'dan Malta vize başvurusu yapacaksanız ve 16 Nisan 2019 tarihinden sonraki bir tarih için Malta vize randevusu aldıysanız, vize başvuru hizmetinin 16 Nisan 2019 tarihinden itibaren
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir