12. MTV Malta Müzik Festivali – 12th Isle of MTV Malta

Bu yıl 12.’si düzenlenecek olan “The Isle of MTV Malta – MTV Malta Müzik Festivali” dünya çapında starları ağırlayacak.  MTV Malta yıl içerisinde bir çok konsere ev sahipliği yapmakta. 12. MTV Malta konseri bu senede Floriana’da yapılacak ve konser tamamen ücretsiz olacak.

Avrupa’nın en büyüğü

Avrupa’daki en büyük canlı ve ücretsiz konser olan “Isle of MTV Malta” konseri 27 Haziran 2018’de Floriana’da yapılacak.  Yıl boyunca sayısız konser ve parti düzenleyen MTV Malta’nın 27 Haziran’da düzenleyeceği MTV Malta konseri, yine MTV kanalından dünya çapında yayınlanacak.  Geçmiş yıllarda, Snoop Dogg, Lady Gaga, The Chemical Brothers and The Chainsmokers gibi yıldızlara ev sahipliği yapan MTV Malta, bu yıl Dimitri Vegas & Like Mike’a ev sahipliği yapacak.

Belçikalı ikili Dimitri Vegas ve Like Mike’ın sahne alacağı Malta’nın en büyük konseri  Il-Foso Suaqre, Floriana’da 27 Haziran da yapılacak ve konsere giriş tamamen ücretsiz olacak. Ünlü ikili 2015 yılında İstanbul’da da sahne almışlardı.

Dimitri Vegas & Like Mike
Dimitri Vegas & Like Mike

Bu yıl 12.’si düzenlencek olan MTV Malta konserinde ana gösteri Belçikalı ikiliye ait. Belçikalı ikilinin hariicnde 27 Haziran gecesi Jason Derulo, Hailee Steinfeld, British DJ Sigala, Paloma Fath ve Ella Eyre gibi yıldızlarda sahne alacak.

Müzik festivali ve konserler öğleden sorna 15:00 da başlayacak ve gece 23:30 a kadar devam edecek.

Eğer Malta dil okuluna gidiyorsanız veya o tarihlerde Malta’da olacaksanız bu muhteşem eğlenceyi kaçırmamanızı tavsiye ederim. Tamamen ücretsiz olan konser biletlerini online olarak alabilirsiniz. MTV Malta ücretsiz biletlerini bu linkten edinebilirsiniz. ( ücretsiz bilet )

malta müzik festivali bilet
malta müzik festivali bilet

Online kaydınızı oluşturduktan sonra, biletinizi yazıcıdan çıkarmanız gerekli. Eğer böyle bir fırsatınız yoksa konsere bir kaç gün kala konser alanında kurulacak bilet gişesinden de bilet alabilirsiniz.

Konser 27 Haziran 23:30’da Bitmiyor!

12.’si düzenlenecek Isle of MTV Malta konseri 27 Haziran 23:30 da bitiyor ama eğlence 01 Temmuz 2018 akşamına kadar devam ediyor. Müzik festivaline dönüştürülen organizasyon tüm Ada’da farklı lokasyon ve Clublarda devam edecek. Belçikalı ikili konser sonrası After Party ile devam edecek.

Malta Müzik Festivali haftası ile ilgili tüm detaylar http://www.isleofmtv.com/malta-music-week/

Eğer konser tarihinde Malta’da olacaksanız, birde Malta’da gezilecek yerler yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Summary
12. MTV Malta Müzik Festivali
Makale
12. MTV Malta Müzik Festivali
Açıklama
Bu yıl 12. düzenlenecek olan "The Isle of MTV Malta - MTV Malta Müzik Festivali" dünya çapında starları ağırlayacak.  MTV Malta yıl içerisinde bir çok konsere ev sahipliği yapmakta
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir