Malta Yaz Okulu Aktiviteleri

Hemen Bilgi İste!

Malta Yaz Okulu Aktiviteleri

malta yaz okulu aktiviteleri Malta yaz okulu programları 3 - 22 arasındaki farklı yaş gruplarına göre düzenlenmektedir. Her yaş grubunun kendi eğitim programı ve yaş gruplarına özel aktivite programları bulunmaktadır. 3 - 12, 9 - 13, 14 - 17 ve 17 -22 yaş grupları bulunmaktadır. Yaz okulu programlarının ortak özelliği tam pansiyon konaklamalı ve her gün farklı aktiviteler ile İngilizce kursu ile yaz kampı programlarının birleştirilmiş olmasıdır.

Her gün yapılan farklı aktiviteler ile Malta Yaz Okullarına katılan çocukların ve gençlerin kaynaştırılması ve eğlenceli zaman geçirmeleri planlanmıştır. Yaş gruplarına göre aktiviteler değişiklik göstermektedir.

Malta Yaz Okulu Ücretsiz Aktiviteler

Yaz okulu programlarında İngilizce kursları ile birlikte her gün için farklı aktivite programları düzenlenir. Aktiviteler genellikle İngilizce kursu derslerinin dışında kalan zaman dilimindedir. Örnek olarak sabah İngilizce kursuna katılan öğrenciler, öğle yemeğinden sonra yarım günlük gezilere veya plaj voleybolu gibi sportif aktivitelere katılırken akşam yemeğinden sonra bowling gecesi veya sinema gecesi gibi farklı aktivite programlarına katılırlar. Hafta sonları ise tüm gün gezilere ayrılır. Programa katılan öğrencilerin en çok sevdiği geziler Splash and Fun park gibi tema parkları, Dünyaca ünlü Malta plajlarına geziler, Comino adası turu gibi farklı aktivitelerdir. Pazartesiden Cumartesine çok yoğun bir aktivite ve İngilizce kursu programı içerisinde geçen Malta yaz okullarında Pazar günleri genelde dinlenme günü olarak planlanır.

Malta yaz okulu programlarının içerisine dahil olan bu aktiviteler tamamen ücretsizdir. Ve tüm aktivitelerde okul gözetmeleri tüm öğrencilere eşlik etmektedirler. Ücretsiz aktivitelerden bazıları;

 • Splash and Fun Tema Parkı
 • Hazine Avı
 • Bowling Gecesi
 • Sunset Picnic
 • Comino Adası gezisi
 • Gozo Adası gezisi
 • Malta Plajları gezisi
 • Valetta Turu
 • Mdina Gezisi
 • Karting
 • Plaj Oyunları
 • Akvaryum Gezisi
 • Harbour Cruise
 • Pottery & Crafts Village
 • Sliema Gezisi
 • Beach Barbeque
 • Pizza Gecesi

Malta Yaz Okulu Ekstra Aktiviteler

Malta yaz okulu programına katılan öğrencilerin ilgi alanlarına göre seçebileceği ek sportif aktiviteler opsiyoneldir. Yani kısaca bu programlar ek ücrete tabidir.

English with Sports - İngilizce ve Spor Aktiviteleri

Milan Futbol Kampı - AC Milan Junior Camp

milan futbol kampıMilan futbol kampı programı sadece 2 haftalık program olarak düzenlenmektedir. Özellikle futbolu seven çocuklar için planlanmış program 10 - 16 yaş aralığındaki çocuklar için tasarlanmıştır. Bu program, profesyonel futbol antrenmanlarını İngilizce kursuyla birleştirmelerini sağlamaktadır. Hem öğrenciler ingilizce eğitimi almış olacaklar, hem AC Milan Kampı sayesinde eğlenecek hem de arkadaşlar edinip öğrendikleri İngilizceyi pekiştirme fırsatı bulmuş olacaklar.

İngilizce ve Tenis - English with Tennis

ingilizce tennis kampıMalta yaz okullarına katılan 10 - 17 yaş grubu öğrenciler için özel Tenis dersleri organize edilebilmektedir. Tenis derslere isteğe bağlı eksta bir aktivite olarak sunulmaktadır. Salini Resorttaki tenis kortlarında profesyonel bir koçla saatlik olarak tenis dersleri yapılmaktadır. Tenis dersleri ile ilgili bilgi vermek gerekirse, oyuncuların oyunlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için çeşitli zorlu antremanlar yapılmakta ve uygulama etkinlikleriyle deneyimli tenis koçları tarafından düzenlenmektedir. Bu program süresince, öğrenciler Malta'da iken konuşma ve genel dil becerilerine duydukları güveni arttırmak için İngilizce kursuna devam edeceklerdir. Bu program 10 - 17 yaş arasındaki öğrenciler için geçerli olan bir programdır. Bu programa neler dahil diye merak ediyorsanız:

 • Genel İngilizce dersleri
 • Tenis dersleri
 • Tam Pansiyon Konaklama
 • Tenis takımı
 • Havaalanı transferi
 • Konaklama ve Spor Kompleksine gidiş dönüş ulaşım
 • Hoş geldin Partisi
 • Yaş grubuna uygun aktivite ve etkinlikler

İngilizce ve Dalış - English with Diving

ingilizce tennis kampıBu program size İngilizce derslerini takip ederken aynı zamanda Akdeniz’in berrak sularında dalış yapma imkanı sunuyor. İngilizceyi öğrenme ve masmavi Akdeniz'de dalış yapma fırsatı, denizi seven her çocuk için mükemmel bir tecrübe olacaktır. Bu paket Junior Camp veya Teen Club Programı ile birleştirilebilir. İki dalış kursu seçeneği vardır:

1. PADI Open Water Diving Course (9 yarım gün) - Temel

Açık Su Dalışı Kursu, yeni başlayanlara güvenli bir şekilde dalmak için gereken temel beceriler hakkında eksiksiz talimatlar verir. Kurs, sınıfta 5 Bilgi Geliştirme seansı, bir havuzda 5 kapalı su dalışı veya çocuğunuzun temel pratik su becerilerini uygulayabileceği korunaklı bir koyda dalıştan oluşur. 5 kapalı su dalışını 4 açık su dalışı takip eder.

2. PADI Open Water Diving Course (5 yarım gün) - Gelişmiş

Çocuğunuzun bu kursa kaydolabilmesi için 1. programı tamamlamış olması veya sertifikası olması gerekir. Program 5 açık su dalışını içerir.

Dalış kursları ile İngilizce, dalış ekipmanı kullanımını, Sertifika kartını, okula ve konaklamaya dönüş transferlerini, GO Dalış El Kitabı, RDP ve kitapçık, PADI kayıt defteri, PADI tanıtım materyallerini içeren bir PADI Paketini içermektedir.

* Not: Dalış kursuna kayıt yaptıran 18 yaşın altındaki öğrenciler, kursta kabul edilmeden önce velileri tarafından PADI Temel/Gelişmiş Onay Formları doldurmalı ve imzalamalıdır. Dalış programı hava koşullarına bağlı olarak değişebilir veya iptal edilebilir. İngilizce ve Dalış programları 12 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

İngilizce ve Yelken - English with Sailing

ingilizce tennis kampıBu program size İngilizce derslerini takip ederken aynı zamanda Akdeniz’in berrak sularında yelken açma deneyimi kazanmanızı sağlıyor. Ayrıca öğrendiğiniz ingilizce dilini pekiştirmek için yeni arkadaşlar edinmenize vesile oluyor. Junior Camp veya Teen Club Programı ile birlikte İngilizce + yelken paketi, çocuğunuza İngilizce öğrenirken ve yeni arkadaşlar edinirken güzel Akdeniz denizinin ortamında yelken açmanın temellerini öğrenme fırsatı sunuyor.

Çocuğunuzun yelken tecrübesine bağlı olarak iki program seçeneği vardır:

1. Yelken Seviye Bir (4 Yarım Gün / 12 Saat)

Bu kurs denizci olmak için ilk birkaç adımı atmak isteyenler içindir. Kursun sonunda, çocuğunuz bir yelkenli teknenin ana parçalarını gösterebilmeli ve hafif ve ılımlı koşullarda bir mono yelkende üçgensel bir seyir yapabilmeli ve yelken açabilmelidir.

2. Yelken Seviyesi İki (4 Yarım Gün / 12 Saat)

Bu kurs yeni başlayanlar için ideal bir takip kursudur ve temel yelken becerisine sahip olan öğrenciler için daha fazla pratik yapma şansı sunar. Elbette bazı teori, uygulama ve güvenlik önlemlerini kapsar. Kursun sonunda, çocuğunuz ılıman koşullarda kapalı bir su alanında (körfez veya liman) tek elle ve denetimsiz bir şekilde yelken açabilecek seviyeye gelecektir.

* Not: Yelken kurs programı hava koşullarına bağlı olarak değişebilir veya iptal edilebilir. Bu program 12 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Malta Yaz Okulu Programları

En çok arananlar: malta yaz okulu aktiviteleri | malta yaz okulu hangi aktiviteler var | aktiviteli malta yaz okulları | çocuklar için yaz aktiviteleri

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!