• malta yaz okulları

Malta Yaz Okulu 2023

Hemen Bilgi İste!

Malta Yaz Okulları

Son güncelleme. Kasım 2023

Malta Yaz Okulları, İngilizce'yi daha eğlenceli öğreten bir ortam sunuyor. Akdenizin ortasında bir dil eğitim merkezi olan Malta, yaz aylarında en fazla tercih edilen ülkelerden biri. Yaz aylarında hem tatil hem de dil eğitimini bir arada sunması Malta'yı ayrıca bir cazibe noktası yapıyor. Böylece yaz okullarında dil eğitimi daha eğlenceli bir hale geliyor. Malta'da eğitim veren okullar ada geneline yayılsada, genellikle St Julians, Sliema, Pembroke ve Gzira gibi şehirlerdeki okullar daha çok rağbet görüyor.

Malta yaz okulları genel olarak 9 - 22 yaş arasındaki çocuklara ve gençlere sunulan programlardan oluşur. Eğer 18 yaşından büyükseniz, bu durumda Malta dil okullarını tercih etmelisiniz.

Bu bölümde Malta'daki yaz okulları ve kampları ile ilgili tüm merak ettiklerinizin cevaplarını ve en iyi yaz okulu programlarını bulabilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Var?


Malta Yaz Okulu Başvuruları Ne Zaman Başlıyor?

Yaz okullarına tüm yıl boyunca başvuruda bulunabilirsiniz. Genelde Eylül ayında başlayan kayıt işlemleri, Mayıs sonuna kadar devam eder. Ama eğer indirimli kayıt olmak istiyorsanız her yıl Kasım sonuna kadar kayıt olmalısınız. Genelde, gruplar için Mart ayında, bireysel kayıtlarda ise Nisan sonunda yerler tükenir. Tercih ettiğiniz okulda ve konaklamada yer bulabilmek için erken kayıt olmalısınız.

Kayıtlar Ne Zaman Başlıyor? Hangi Ay?
En Erken Kayıt Tarihi Eylül Ayı
En Avantajlı Kayıt Tarihi En Geç Kasım Sonu
En Son Kayıt Tarihi Mayıs Ayı

Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Malta yaz okulu fiyatları yaş grubuna, konaklamaya ve seçeceğiniz okula göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte okul fiyatları hakkında fikir edinebilmeniz için haftalık karşılaştırma tablosunu inceleyebilirsiniz.

Okullar Yaş Grubu Haftalık Fiyat 2023
ESE 9 - 13 Yaş 895 Eur
14 - 17 Yaş 895 Eur
ACE 3 - 12 Yaş Sorunuz
12 - 17 Yaş 950 Eur

Malta Yaz Okulunda Konaklama Nasıl Ayarlanıyor?

Yaz okullarında konaklamalar, tamamen çalışmış olduğumuz okullar tarafından organize edilir. Çalıştığımız okullar ise 20 yıllık deneyimimiz ile seçilir.

Yaz okulu konaklamaları yaş gruplarına göre değişkenlik gösterir. Konaklamalar genelde, aile yanı konaklama, okul yurdu konaklama, residence / apartlar ve oteller olarak sunulur. Bu konaklamlar tercihinize, yaş grubuna ve okul seçiminize göre değişir. Konaklamalarda odalar genelde farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile paylaşılır.

Öğrenciler yaşlarından dolayı konaklamada kalış süresince 7/24 okul görevlileri tarafından gözetim altında tutulur.

Malta Yaz Okullarında Havalanı Transferi var mı?

Yaz Okullarında havaalanı transferleri, satın alınan paketlerin içerisine dahildir. Tüm öğrenciler havaalanından okul görevlisi tarafından karşılanır, ve dönüşte tekrar havalanı kadar okul görevlisi eşliğinde uğurlanır.

Malta Yaz Okulunda Çocuğumun Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Öğrencilerin tamamı, hem konaklama, hem aktiviteler hem de okuldaki eğitim sürecinde 7/24 gözetim altındadırlar. Çalıştığımız her okulun ayrıca sağlık hizmeti de bulunmaktadır.

Malta Yaz Okulu Süreleri Nasıl?

Yaz okullarında öğrenciler genellikle 1 haftadan başlayarak yaz süresince eğitim alabilirler. Bazı okullarımızda sömestr tatilinde de çocuklar için eğitim grupları bulunmaktadır. Genellikle tercih edilen süreler ise 2 - 4 hafta arasındadır. Bizim tavsiyemiz ise minimum 2 hafta maksimum 6 hafta kalınması şeklindedir.

Malta Yaz Okulu için Yaş Grupları Nelerdir?

Öğrencilerin yaş gruplarına göre farklı eğitim seçenekleri mevcuttur. 3 yaşından başlayarak 22 yaşına kadar, yaş gruplarına göre düzenlenmiş farklı eğitim seçenekleri mevcuttur.

Malta Yaz Okuluna Okul Grubu ile Katılabilir miyiz?

Eğer okul grubunuz ile katılmak istenirse bu durumda, minimum 10 / 15 kişilik grup oluşturulması gerekebilir. Bazı durumlarda 5- 6 kişilik gruplarda oluşturulabilir. Okul grubunu ile katılmak istediğinizde erken kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Gruplar için özel teklif almanızı tavsiye ederiz.

Malta Yaz Okulu Vizesi Nasıl Alınır?

Yaz okulu için alınacak vize, malta vizesinden farklı değildir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiye malta vizesi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Malta Yaz Okulu Vize Başvuruları Nereden Yapılır?

Vize başvuruları İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Edirne, Antalya, Bodrum ve Trabzon'da bulunan VFS Vize başvuru merkezlerinden yapılır. Adres ve telefon bilgilerine VFS Malta linkinden ulaşabilirsiniz.

Malta Yaz Okuluna Gidenlerin Yorumları

Uyarı! Malta dil okulları fiyatları ve indirimleri gidiş tarihinize göre ve kalış sürenize göre farklılık göstermektedir. Ayrıca sürekli değişen ve güncellenen kampanyalardan dolayı Malta dil okulu fiyatlarında ek indirimler ortaya çıkabilir. Size özel fiyat hesaplaması için Hemen Bilgi İste !

En İyi Malta Yaz Okulları Hangileri?

9-13 yaş malta yaz kampları

9 - 13 Yaş
Malta Yaz Okulu

DilokuluMalta.com
5459
14-17 yaş malta yaz kampları

14 - 17 Yaş
Malta Yaz Okulları

DilokuluMalta.com
5698
17-22 yaş malta yaz kampı

17 - 22 Yaş
Malta Yaz Okulları

DilokuluMalta.com
6463
malta dil okulu aile paketleri

Aile Paketi
Malta Yaz Okulları

DilokuluMalta.com
1298

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!