İş İngilizcesi Kursları

Business English
Anasayfa > Malta Dil Okulları > Malta'da İş İngilizcesi Kursları

Malta'da İş İngilizcesi

Malta dil okullarının sunduğu İş İngilizcesi kursları her okula göre değişmekle birlikte, genelde uzun dönem eğitim programlarını kapsayan kurslar değildir.

İş İngilizcesi kurslarında toplantılarda etkin olma, anlaşılır ve açık sunum yapabilme, telefonda konuşma, teklif talebi, teklif cevapları, resmi ve gayri resmi yazışmalar konuları üzerine İngilizce kursu eğitimi verilir. İş İngilizcesi kurslarına talepler yılın her döneminde Genel ve Yoğun İngilizce programlarına göre daha düşüktür. Bu sebeple az sayıda öğrenci ile eğitim alma şansınız yüksektir. İş İngilizce kurslarında eğitim programları da genelde kursun ilk günü öğrencilerin istekleri doğrultusunda hazırlanır.

İş İngilizcesi kursları, her okulda farklı saatlerde ve sürelerde sunulmaktadır. İş İngilizcesi kursuna katılabilmek için minimum orta seviyede (intermediate - B1) bir İngilizce seviyesine sahip olmanız gerekmektedir. İngilizce seviyenizi bilmiyorsanız İngilizce seviyeleri hakkında daha detaylı bilgi için Bknz. ingilizce seviyeleri.

ESE Malta - İş İngilizcesi Kursu

ESE Malta dil okulunda alacağınız İş İngilizcesi kursu eğitimleri, 6 kişilik sınıflarda maksimum verimi almanız için tasarlanmıştır. Sınıf mevcutları az olduğu için İş İngilizcesi kurslarında ilgi duyduğunuz alanlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Genel olarak, teklif hazırlama, telefonda pazarlama ve satış, resmi yazışmalar gibi başlıkları içeren ESE Malta Dil Okulundaki İş İngilizcesi programına katılmak içim minimum orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Malta dil okulu: ESE Malta Dil Okulu
Ders saati: 20 Ders/hafta * (1 ders = 45 dakika)
Sınıf Mevcudu: Maksimum 6 kişi
Minimum Kurs Süresi: 1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi: -
Aranan Seviye: Orta seviyeden (intermediate) İleri seviyeye

Sprachcaffe Malta - İş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcesi krusu için seviyenizin yeterli olmadığını veya sadece İş İngilizcesi kursu yerine, hem İngilizce seviyenizi yükseltip hem de İş İngilizcesi kursunu aynı anda eğitim almayı düşünüyorsanız, Sprahcaffe Malta Dil Okulundaki İş İngilizcesi programları tam size göre. Sprachcaffe'nin İş İngilizcesi programını seçerek, hafta içi sabahları günde 4 ders ile İngilizce seviyenizi geliştirirsiniz, öğleden sonraları da 2 ders İş İngilizcesi programlarına katılarak işiniz için temel ihtiyacınız olacak eğitimleri alırsınız.

Malta dil okulu: Sprachcaffe Malta Dil Okulu
Ders saati: 30 Ders/hafta* (1 ders = 45 dakika) / 20 Ders Genel İngilizce + 10 Ders İş İngilizcesi
Sınıf Mevcudu: Maksimum 10 kişi
Minimum Kurs Süresi: 1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi: -
Aranan Seviye: Pre Intermediate ve üzeri

EC Malta - İş İngilizcesi Kursu

Eğer zaman probleminiz varsa ve kısa sürede en yoğun eğitimi almak istiyorsanız, Malta'nın en kaliteli dil okullarından biri olan EC Malta Dil Okulunu tercih etmelisiniz. EC Malta Dil Okulunun İş İngilizcesi kursu minimum sınıf mevcudu ve en yoğun ders programını bir arada sunmaktadır. EC Malta Dil Okulunda yoğun İş İngilizcesi programına ek olarak İş İngilizcesi özel dersleri de alabilirsiniz, ve en kısa sürede en fazla ilerlemeyi sağlayabilirsiniz.

Malta dil okulu: EC Malta Dil Okulu
Ders saati: 20 Ders/hafta * (1 ders = 45 dakika)
Sınıf Mevcudu: Maksimum 6 kişi
Minimum Kurs Süresi: 1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi: - Hafta
Aranan Seviye: Orta seviyeden (intermediate) İleri seviyeye

Gitmek istediğiniz dönem ve kurs süresini Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu doldurarak bize ulaştırırsanız, size özel bütçe hesaplamalarını ve geçerli kampanyalarımızı Malta'da eğitim almış Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız sizlere en kısa zamanda gönderecektir.

maltada iş ingilizcesi kursu | maltada iş ingilizcesi kursları | malta iş ingilizcesi kursu | malta iş ingilizcesi kursları | malta business english |

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!