Link Malta Dil Okulu

Swieqi, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > Link Malta
link malta dil okulu

Link Malta Dil Okulu

DilokuluMalta.com
10

Link Malta Dil Okulu

1992'de Swieqi'de kurulmuş olan okul, sessiz sakin, eğitime elverişli bir bölgede ve St. Julians'a yakındır. Her öğrenciye özel bir ilgi gösterilir. Okul yıl boyu açık olup tam donanımlıdır ve eğitim için gerekli tüm ekipmanlara sahiptir. Klimalı sınıflar, çalışma sınıfları, video, oyun odaları, kablosuz internet, internet kafe,ve bahçe okul bünyesinde yer almaktadır. Yaz aylarında ise çocuk kampları, gym, tiyatro ve çeşitli spor faaliyetleri öğrencilere sunulmaktadır. Öğrenciler yaşlarına, seviyelerine, ve milliyetlerine göre sınıflara ayrılarak eğitim görmektedirler. Tüm öğretmenler uluslararası standartlarda ve mesleğinde uzman kişilerden seçilir. Bu öğretmenler çeşitli stratejiler kullanarak öğrencilerin ingilizceyi daha hızlı ve daha kolay algılamalarını sağlarlar. Yıl sonunda ise öğrenciler yılın öğretmenini seçer.

Öğrenciler toefl, ielts, fca, cae, gibi sertifikaları elde etmek için dikkatli bir şekilde çalışmalı ve akademik yıl programları alarak bu sınavlara hazırlanmalıdır. Ancak bu şekilde çalışarak bu sertifikaları elde edebilirler. Sertifikalar Council Of Europe standartlarında verilir.

Misyonumuz öğrencileri bilgilendirmek, tamamıyla onlara yönelerek okuma, yazma ve konuşmalarını İngilizce ile birlikte geliştirmektir.

Link Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telafuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngiizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Minimum B1 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 veya 30 ders seçeneği ile beraber hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 20 veya 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!