LAL - IELS Malta Dil Okulu

Sliema, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > IELS LAL Malta
iels malta dil okulu

LAL - IELS Malta Dil Okulu

DilokuluMalta.com
10

LAL - IELS Malta Dil Okulu

LaL Malta dil okulu, Malta'da IELS ismi ile bilinir. Hemen hemen tüm imkanların tek noktada buluştuğu ve tüm merkezlere rahatça ulaşım imkanının bulunduğu Sliema bölgesindedir. 1985 yılında eğitime başlayan, 25 yılı aşkın deneyimi ile Malta'nın en eski okullarından biridir.

LaL Malta Dil Okulu, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ayrıca, ALTO (Association of Language Travel Organisations), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations), WYSET (World Youth Student & Educational Travel) ve FELTOM( Federation of English Language Teaching Organisations Malta üyesi olan LaL dil okulu, farklı konaklama seçenekleri ile ve özellikle okula 5 dakikalık mesafede bulunan tamamen okula ait Day's Inn yurt konaklaması ile öğrencilerine rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca aile yanı konaklama, stüdyo daire konaklaması, 4 yıldızlı Rocca Nettuno, 4 yıldızlı Waterfront, 3 yıldızlı Bay View ve 5 yıldızlı The Palace otelleri de diğer konaklama alternatifidir.

Okulun bulunduğu Sliema bölgesi, alışveriş merkezleri, restaurantlar, cafeler,barlar gibi birçok imkana sahip, öğrencilerin okul dışı sosyal hayatlarında rahatlıkla vakit geçirebilecekleri bir bölgedir. Toplamda 100 sınıf kapasitesi olan okulda, sınıflar, öğrencilerin rahatça eğitim alabileceği şekilde dizayn edilmiş olup ayrıca okul içerisinde internet cafe, kütüphane ve kafeterya mevcuttur.

Her yaşa ve ihtiyaca göre kurs seçenekleri bulunan LaL Malta'da yoğun sınıflardan hoşlanmayan öğrenciler için premium sınıflar mevcuttur. Genel ingilizce, yoğun ingilizce, iş ingilizcesi, Cambridge, IELTS sınav hazırlık programları, Celta/Delta öğretmen programları ve 50 yaş üstü öğrenciler için özel programlar mevcuttur. Öğrenciler yaz sezonunda anlaşmalı plaj ve havuzdan ücretsiz yararlanabildikleri gibi Day's Inn konaklamasın da kalan öğrenciler, konaklamanın en üst katında bulunan havuzdan yararlanabilmektedir. Yine sadece yaz sezonunda açılan Gozo adasında bulunan LaL okulu, sessiz ve rahatlatıcı bir ortamda eğitim almak isteyen öğrenciler için uygundur.

LAL - IELS Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telaffuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngilizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Minimum B1 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 veya 30 ders seçeneği ile beraber hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 20 veya 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!