I Am Language Malta Dil Okulu

Sliema, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > I Am Language Malta
i am language malta dil okulu

I Am Language Malta Dil Okulu

DilokuluMalta.com
10

I Am Language Malta Dil Okulu

I Am language Studio Malta Dil Okulu Sliema’da 1987 yılında kurulmuş Maltanın ilk dil okullarından bir tanesidir. Ayrıca ISO 9001 belgeli, FELTOM üyesidir ve Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. I Am Malta Dil Okulunun Malta’da kaliteli İngilizce dil kursları ve öğrenci memnuniyeti sunan bir geçmişi vardır. Okulda bulunan tüm ögretmenler etkili ve anadili İngilizce olan ülkelerden gelen öğretmenlerdir. Öğrenciler ile gayet ilgili ve iç içe olan öğretmenler İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getiren sınıf aktiviteleri ile birleştirip öğrencilerin İngilizce öğrenimini hızlı ve akıcı hale getirmeye çalışmaktadırlar.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ve farklı kültürlere sahip öğrenciler ile tanışıp onlarla arkadaşlık kurabileceğiniz bir ortam sunan I Am language Studio Malta Dil Okulu bunun ile beraber yaşı 50 üstü olan yetişkin öğrenciler için de 50+ sınıf seçeneği olan bir okuldur. 18 yaş üstü yetişkin öğrenciler için ise Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, mini gruplar için İngilizce ve birebir ingilizce dersleri mevcuttur.

Konaklama seçenekleri bakımından çok çeşitliliğe sahip olan I Am language Studio Malta Dil Okulunda Malta kültürünü tanımayı hedefleyen öğrenciler için aile yanı seçeneği, arkadaşları ile iç içe olup onlarla daha çok vakit geçirmek isteyen öğrenciler için öğrenci apart konaklama seçeneği ve okulun anlaşmalı olduğu otel konaklamalarında kalmak isteyen öğrenciler içinde otel konaklaması seçeneği mevcuttur.

I Am Language Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telaffuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngiizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Minimum B1 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 veya 30 ders seçeneği ile beraber hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 20 veya 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!