Geos Malta Dil Okulu

St. Julians, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > GEOS Malta
easy malta dil okulu

GEOS Malta Dil Okulu

DilokuluMalta.com
10

GEOS Malta Dil Okulu

Geos Malta Dil Okulu, Malta’da İngilizce öğrenmek isteyenlerin İngilizce eğitimi konusundaki tüm ihtiyaçlarını en verimli şekilde sunmayı hedeflemiştir. Dünya çapında 500 dil okulu ile 50 den fazla ülkeden gelen öğrencilere eğitim hizmeti veren Geos Dil Okulları Grubu Sprachcaffe tarafından satın alınmıştır. Geos Grubunun alt bir bölümü olan Geos Malta; profesyonel öğretmenleri ile yüksek standartta İngilizce Dil eğitimi sunmaktadır. Malta’nın en iyi ticari merkezi olan Sliema’da kurulmuş olan Geos Malta; tam teçhizatlı eğitim binası ve derslikleri ile Avrupa’nın her yerinden gelen öğrencilere son derece modern yöntemlerle İngilizce Dil Eğitimi vermektedir.Öğrenciler yaz aylarında birkaç metre ilerde bulunan plajda güneşlenip denize girebilirler. Geos Malta Dil Okulu’nda bulunan İngilizce Eğitim programları Geos Malta’daki Genel İngilizce programlarından başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar İngilizcesi olan herkes faydalanabilmektedir. Geos Malta Dil Okulu’nda Dünya çapında kabul gören sınavlara hazırlık kurslarından IELTS, Cambridge sınavları, TOEFL kurslarına da hazırlanabilirsiniz. Geos Malta Dil Okulu’nda bulunan İngilizce Eğitim Programları;

• Genel İngilizce
• Akademik Programlar
• Sınavlara hazırlık kursları
• Özel branşlara yönelik kurslar

Geos Malta Dil Okulu sizlere farklı alternatiflerde konaklama çözümleri sunmaktadır. Bunlar içerisinde Aile yanı ve okul yurdu konaklamalar mevcuttur. Okul yurdu konaklamaları Malta’ya gelen turistlere de açık olan 2 ve 3 yıldızlı otellerden oluşmaktadır.Ayrıca Geos Malta okula yürüyüş mesafesinde olan self catering şeklindeki paylaşımlı dairelerle de konaklama konusundaki alternatiflerini genişletmektedir. Öğrenciler istedikleri takdirde 2 yıldızlıdan 5 yıldızlıya kadar olan oteller içerisinden istediklerini tercih etme hakkına sahiptirler.

GEOS Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telafuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngiizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Minimum B1 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 veya 30 ders seçeneği ile beraber hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 20 veya 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!