ESE Malta Aile Yanı Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ESE Malta > Aile Yanı Konaklama

ESE Malta Aile Yanı Konaklama

Yurtdışında eğitim almak için karar verdiğinizde her okulun fiyat listesinde ortak olarak gördüğümüz konaklama seçeklerinden biride Aile Yanı Konaklamadır. ESE Malta dil okulunda da iki farklı konaklama seçeneği mevcuttur; Bu konaklamalar "Standard" ve "Superior" Aile Yanı Konaklama olarak geçer. Superior aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere daha pahalı olan konaklama seçeneğidir. Aile yanı konaklama seçeneği her dil okuluna göre farklı özellikler taşıyabilir. ESE Malta dil okulunun sunduğu Aile Yanı Konaklama ile ilgili detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Standart Aile Yanı Konaklama

ese malta aile yanı konaklama

Aile yanı konaklamaları tercih ederek, ESE Malta Dil Okulunda ki dil eğitiminiz süresince maksimum pratik yapma şansını yakalayabilir, uzun yıllardır ESE Malta Dil Okulu ile çalışan ve öğrenci misafir eden kaliteli ve tecrübeli aileler arasından seçildiği için güvenli ve rahat bir ortamda eğitiminizi sürdürebilirsiniz.

Aile yanı konaklamalarda kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahil olduğu için özellikle yemek sorununu ortadan kaldırmak mümkündür. Tercih yaparken, aile yanında kalacağınız odanın ister tek ister çift kişilik olmasına siz karar verirsiniz. Aileler, ESE Malta Dil Okuluna 10 dakika yürüyüş mesafesinden 30 dakika otobüs yolculuğuna kadar mesafelerde bulunan farklı ailelerden seçilmiştir. Yakın aile yanı konaklama tercihi için en önemli kriter erken kayıttır.

Superior Aile Yanı Konaklama

ese malta aile yanı konaklama

Aile ortamında konaklamayı, superior aile yanı konaklamanın size sunduğu tek kişilik ve banyolu oda keyfi ile beraber çıkartmak isterseniz, bu konaklama size göre. Superior aile yanı konaklamalar çok daha konforlu olduğu için ve çok fazla sayıda olmadığı için nerdeyese tüm yıl boyunca dolu olabilmektedir. ESE Malta Dil Okulu Superior Aile konaklamalarda tek kişilik odalar sunar ve genelde banyo sizin kalacağınız odanın içerisinde veya size özel olacaktır. Superior ailelerde de kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahildir ve sadece tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Aileler okula 10 dakika yürüyüş mesafesinden 20 dakika otobüs mesafesine kadar farklı mesafede bulunan ailelerden seçilmiştir. Superior aile gibi size özel bir konaklama tercih edecekseniz, kesinlike çok erken kayıt yaptırmalısınız.

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!