EASY Malta Dil Okulu

Sliema, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > EASY Malta
easy malta dil okulu

EASY Malta Dil Okulu

DilokuluMalta.com
10

EASY Malta Dil Okulu

Easy School of Languages Malta Dil okulları arasında başkent Valetta’da bulunan nadir okullardandır. UNESCO Dünya Mirasları listesinde olan Valetta tarihi dokusunun yanı sıra öğrencilerine idari ve ticari faaliyetleri yakından takip edebilicekleri Malta’nın yerel gerçek kültürünün tadını çıkarabilcekleri sakin ve ferah bir ortam sunmaktadır.

2007’den itibaren faaliyetlerini sürdüren Easy School of Languages Malta Turizm Ve kültür bakanlığı tarafından FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta) üyeliğine layık görülmüştür.

Bu güne kadar eğitim verdiği öğrencilerinin memnuniyetine çok önem veren okul bu konuda çok titiz ve dikkatli davranmaktadır. Öğrencileriyle birebir yakından ilgilenen Easy School of Languages yüksek kalitede eğitim vermeyi garanti eder üst düzey çalışan kadrosuyla bunu sağlamak için yüksek çaba harcamaktadır.

Tecrübeli öğretmenlerinin verdiği yıllara dayanan sağlam eğitiminin yanın da öğrencinin her probleminde yanında olmaya çalışan ve sıcak ilişkiler kuran okul eğitim hayatı bittikten sonra dahi öğrencilerin hafızaların da güzel anılar bırakmayı başarmıştır.

Eğitim de önemli yardımcı öğeleri kullanmaya itina eden okul sınıfların da akıllı tahta ve işitsel ve görsel eğitime yardımcı olabilecek bir çok unsuru barındırmaktadır.

Okul da internet ağıyla beraber yine öğrencilerin ücretsiz faydalanabileceği internet odası mevcuttur. öğrencilerin rahatını ve Malta nın sıcak havasını düşünerek her sınıfta klima bulundurur .Sınıf mevcutları 8 kişiyi geçmemekle beraber öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim almasını sağlayabilicek seçenekleri de sunmaktadır.

EASY Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telafuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngiizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Minimum B1 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 veya 30 ders seçeneği ile beraber hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 20 veya 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!