Clubclass Malta Aile Yanı Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > Clubclass Malta > Aile Yanı Konaklama

Clubclass Malta Aile Yanı Konaklama Seçenekleri

Aile yanı konaklama seçeneği, aile ortamında yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir, çünkü okul saatlerinden sonra resmi olmayan bir ortamda İngilizce pratik yapmak için uygulamalı bir yaklaşım deneyimlemenizi ve Malta yaşam tarzını deneyimlemenizi sağlar. Clubclass'ta tüm ev sahibi ailelerimiz, konukseverlikleri için özenle seçilir ve bizimle çalışmadan önce sıkı kriterleri takip eder. Ev sahibi aileler, Malta Turizm Otoritesi tarafından tam lisansa sahiptir ve en yüksek standartların korunduğundan emin olmak için yıllık denetimler yapılır. Tüm ev sahibi ailelerimiz okula yürüme mesafesindedir ve yakınlarda mağazalar, bankalar ve diğer olanaklar bulunmaktadır.

Yurtdışında eğitim almak için karar verdiğinizde her okulun fiyat listesinde ortak olarak gördüğümüz konaklama seçeklerinden biride Aile Yanı Konaklamadır. Clubclass Malta dil okulunda da iki farklı konaklama seçeneği mevcuttur; Bu konaklamalar "Standard" ve "Superior" Aile Yanı Konaklama olarak geçer. Superior aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere daha pahalı olan konaklama seçeneğidir. Aile yanı konaklama seçeneği her dil okuluna göre farklı özellikler taşıyabilir. Clubclass Malta dil okulunun sunduğu Aile Yanı Konaklama ile ilgili detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Standart Aile Yanı Konaklama

clubclass malta aile yanı konaklama

Aile yanı konaklamaları tercih ederek, Clubclass Malta Dil Okulunda ki İngilizce dil eğitiminiz süresince maksimum pratik yapma şansını yakalayabilirsiniz. Clubclass'ın sunduğu Aile Yanı konaklamalar, okula yakın çevrede, 5 dakika ile 20 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Clubclass'ın öğrencilerine sunduğu tüm tüm Aile Yanı konaklamalar, Malta Tourism Authority tarafından (MTA) lisanslıdır. Aile yanı konaklamalarda kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahil olduğu için özellikle yemek sorununu ortadan kaldırmak mümkündür. Tercih yaparken, aile yanında kalacağınız odanın ister tek ister çift kişilik olmasına siz karar verirsiniz. Yakın aile yanı konaklama tercihi için en önemli kriter erken kayıttır.

Superior Aile Yanı Konaklama

clubclass malta aile yanı konaklama

Aile ortamında konaklamayı, superior aile yanı konaklamanın size sunduğu tek kişilik ve banyolu oda keyfi ile beraber çıkartmak isterseniz, bu konaklama size göre. Superior aile yanı konaklamalar çok fazla sayıda olmadığı için nerdeyese tüm yıl boyunca dolu olabilmektedir. Superior ailelerde de kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahildir ve sadece tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Aileler okula 10 dakika yürüyüş mesafesinden 20 dakika otobüs mesafesine kadar farklı mesafede bulunan ailelerden seçilmiştir. Superior aile gibi size özel bir konaklama tercih edecekseniz, kesinlike çok erken kayıt yaptırmalısınız.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklamaları

Clubclass Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!