Chamber College Malta Aile Yanı Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > Chamber College > Aile Yanı Konaklama

Chamber College Malta Aile Yanı Konaklama - Standart

Chamber College malta aile yanı konaklama

Aile yanı konaklamaları tercih ederek, Chamber College Malta Dil Okulunda ki İngilizce dil eğitiminiz süresince maksimum pratik yapma şansını yakalayabilirsiniz.

Chamber College Malta Dil Okulunun sunduğu Aile Yanı konaklamalar, okula yakın çevrede, 5 dakika ile 20 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Chamber College'in öğrencilerinin kullandığı tüm Aile Yanı konaklamalar, Malta Tourism Authority tarafından (MTA) lisanslıdır.

Aile yanı konaklamalarda kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahil olduğu için özellikle yemek sorununu ortadan kaldırmak mümkündür.

Tercih yaparken, aile yanında kalacağınız odanın ister tek ister çift kişilik olmasına siz karar verirsiniz. Yakın aile yanı konaklama tercihi için en önemli kriter erken kayıttır.

Chamber College Malta Aile Yanı Konaklama - Superior

chamber college malta aile yanı konaklama

Aile ortamında konaklamayı, superior aile yanı konaklamanın size sunduğu tek kişilik ve banyolu oda keyfi ile beraber çıkartmak isterseniz, bu konaklama size göre. Superior aile yanı konaklamalar çok fazla sayıda olmadığı için neredeyse tüm yıl boyunca dolu olabilmektedir. Superior ailelerde de kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahildir ve sadece tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Aileler okula 10 dakika yürüyüş mesafesinden 20 dakika otobüs mesafesine kadar farklı mesafede bulunan ailelerden seçilmiştir. Superior aile gibi size özel bir konaklama tercih edecekseniz, kesinlikle çok erken kayıt yaptırmalısınız.

Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları Malta Fotoğrafları

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!