Atlas Malta Apart Konaklama

Atlas Malta Apart Konaklama

Apart konaklama, Atlas Malta dil okulunu tercih eden öğrencilere sunulan ortak paylaşımlı dairelerden oluşur. Bu konaklamalarda sadece Atlas Malta dil okuluna kayıt yaptıran öğrenciler kalır. Apart konaklamalar, hem arkadaş edinmek için hemde ekonomik bir konaklamada kalmak için en iyi tercihlerden biridir.

Apart konaklamalar, okula 10 dakika ile 30 dakika arasında yürüyüş mesafesinde bulunur. Öğrenciler için sunulan apart konaklamalar, genel olarak, bir dairede 2 veya 3 yatak odası şeklinde bulunan dairelerden oluşur. Her yatak odası, çift kişilik konaklamadan oluşur. Dairedeki ortak alanlar, mutfak, banyo ve oturma alanı şeklindedir. Bunlar, okula kısa bir yürüme mesafesinde, tüm modern olanaklarla donatılmış, tam donanımlı yaşam alanlarıdır. Konaklama birimimiz ücretsiz wifi, klima, temiz nevresim ve havlular, çamaşır makinesi ve haftalık temizlik hizmeti gibi temel olanakları içerir.

atlas malta apart konaklama

Atlas Malta Apart Konaklama Kimler için Uygun?

Atlas Malta'nın sunduğu apart konaklamalar, genelde St Julians bölgesine yürüyerek ulaşabileceğiniz konumdadır. Bu sayede okula yürüyerek gitmek mümkündür. Apart dairelerde, sadece Atlas Malta  öğrencileri kalır. Bu sayede farklı kültürlerden arkadaş edinebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Apart konaklamalar, Malta'da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en ekonomik konaklama seçeneğidir. Dairelerde mutfak ve ortak yaşam alanı bulunur. Tüm odalarda klima mevcuttur fakat klimalar kart veya jeton ile çalışır ve ekstra ücrete tabidir. Hem uzun dönem hem de kısa dönem öğrenciler için idela bir konaklamadır.

Apart konaklamalarda, mutfak, ortak yaşam alanı ve banyolar ortak kullanım alanıdır. Haftada 1 kez genel alan temizliği yapılır, havlu v e çarşaflar değiştirilir. Öğrenciler genel lkukllanım alanlarını temiz tutmak ile sorumludur. Bazı dairelerde odanın içeriisinde banyo seçeneğide sunulmakta ama bu ekstra bir ücrete tabidir.

Atlas Malta Apart Konaklama Özellikleri

  • Tek kişilik ve İki kişilik odalar
  • Klima (ekstra ücretli)
  • Çamaşır makinası
  • Ortak kullanım mutfak
  • Salon ve TV
  • Ücretsiz internet erişimi
  • Okula uzaklığı yürüyerek 10 - 20 dakika arasında
  • Haftada bir kez konaklama temizliği
  • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

Atlas Malta Apart Konaklama Resimleri

Atlas Malta Apart Konaklama Nerede?

Atlas Malta dil okulunun sunduğu apart konaklamalar, okula 10 dakika ile 20 dakika yürüyüş mesafesi arasındadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Atlas Malta Apart konaklama neleri içerir?2024-02-06T13:19:23+03:00

Atlas Malta‘ya ait apart konaklamalar, genellikle 2 veya 3 yatak odası olan dairelerde sunulur. Her odada çift kişilik konaklama bulunur. Dairelerde ortak kullanım alanları olan mutfak, banyo ve oturma alanı bulunur. Konaklama birimleri ücretsiz wifi, klima, temiz nevresim ve havlular, çamaşır makinesi ve haftalık temizlik hizmeti gibi olanakları içerir.

Atlas Malta Apart konaklama özellikleri nelerdir?2024-02-06T13:22:03+03:00

Atlas Malta apart konaklama özellikleri arasında tek ve çift kişilik odalar, klima, çamaşır makinesi, ortak kullanım mutfak, salon ve TV, ücretsiz internet erişimi, okula yürüyerek 10-20 dakika uzaklıkta olması, haftada bir kez konaklama temizliği ve haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi bulunur.

Atlas Malta Apart konaklama kimler için uygun?2024-02-06T13:21:34+03:00

Atlas Malta‘nın sunduğu apart konaklamalar, özellikle St Julians bölgesinde bulunur ve sadece Atlas Malta öğrencilerine açıktır. Ekonomik bir seçenek olması ve farklı kültürlerden arkadaş edinme imkanı sunmasıyla Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top