ACE Malta Aile Yanı Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ACE Malta > Aile Yanı Konaklama

ACE Malta Aile Yanı Konaklama Seçenekleri

Özenle seçilmiş ev sahibi ailelerimizden birinde kalmak, günlük olarak ve aile hayatı bağlamında İngilizce pratik yapmanıza ve ayrıca aile üyeleriyle etkileşim yoluyla yerel kültür ve gelenekler hakkında daha fazla bilgi edinmenize olanak tanır ve size içeriden bir bakış sunar. Ev sahibi aile seçeneği, ömür boyu sürecek dostlukların ve bağlantıların temelini oluşturabilecek tatmin edici ve ilginç bir deneyimdir. Kaçırılmaması gereken bir deneyim!

Yurtdışında eğitim almak için karar verdiğinizde her okulun fiyat listesinde ortak olarak gördüğümüz konaklama seçeklerinden biride Aile Yanı Konaklamadır. ACE Malta dil okulunda da iki farklı konaklama seçeneği mevcuttur; Bu konaklamalar "Standard" ve "Superior" Aile Yanı Konaklama olarak geçer. Superior aile yanı konaklama adından da anlaşılacağı üzere daha pahalı olan konaklama seçeneğidir. Aile yanı konaklama seçeneği her dil okuluna göre farklı özellikler taşıyabilir. ACE Malta dil okulunun sunduğu Aile Yanı Konaklama ile ilgili detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Standart Aile Yanı Konaklama

ace malta aile yanı konaklama

ACE Malta Aile Yanı Konaklama - Standart

ACE Malta Dil Okulunun sunduğu aile yanı konaklama seçeneklerinin tamamı okula yürüyüş mesafesinde bulunan St Julians, Swieqi ve Pembroke semtlerindeki ailelerdir. İngilizce kursu eğitiminizi ACE Malta Dil Okulunda alırken pratik imkanı da bulabileceğiniz bir konaklama olan aile yanı konaklamada kahvaltı ve akşam yemekleri program ücretine dahil olduğu için yemek sorununu en başından ortadan kaldırabilirsiniz.

Aile yanı konaklama hizmeti veren aileler uzun yıllardır bu hizmeti veren aileler arasından seçildiği için İngilizce eğitiminizin yanı sıra güvenli ve rahat bir konaklama tercihi de yapmış olursunuz.

Konaklama tercihinizi yaparken tek kişilik veya ACE Malta Dil Okulunun organize edeceği başka bir öğrenci ile beraber kalma tercihinde bulunabilirsiniz. Yakın aile yanı konaklama tercihi için en önemli kriter erken kayıttır.

Superior Aile Yanı Konaklama

ace malta aile yanı konaklama

Aile yanında konaklama seçeneğini, superior aile yanı konaklamanın size sunduğu tek kişilik ve banyolu oda keyfi ile beraber çıkartmak isterseniz, bu konaklama size göre. Superior aile yanı konaklamalar çok fazla sayıda olmadığı için neredeyse tüm yıl boyunca dolu olabilmektedir. Superior ailelerde de kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahildir ve sadece tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Aileler okula 10 dakika yürüyüş mesafesinden 20 dakika otobüs mesafesine kadar farklı mesafede bulunan ailelerden seçilmiştir. Superior aile gibi size özel bir konaklama tercih edecekseniz, kesinlikle çok erken kayıt yaptırmalısınız.

ACE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ACE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!