14 - 17 Yaş Malta Yaz Okulları

Hemen Bilgi İste!

14/17 Yaş Malta Yaz Okulları

14 - 17 yaş grubu öğrenciler için Malta Yaz Okulları programları öğrencilerin İngilizce eğitimlerini pekiştirmeleri ve bireysel olarak İngilizce konuşmalarını sağlamak amacı ile tam pansiyon şeklinde ve aktiviteli olarak sunulmaktadır. 14 - 17 Yaş Malta Yaz Okulu Program ücretlerine İngilizce kursu, konaklama, tam pansiyon yemek, Malta havaalanında karşılama ve uğurlama, 7/24 süpervizyon ve bu yaş grubuna özel olarak hazırlanmış tüm aktiviteler, residence konaklamadan ve aile yanı konaklamalara yakın noktalardan okula ve aktivitelere servisler dahildir.

Malta Yaz Okulları 14 - 17 yaş grubuna ister grup ister bireysel olarak başvurabilirsiniz.

ESE Malta Yaz Okulu 14 - 17 Yaş Grubu

Okul Yaş grubu Konaklama Kamp Tarihleri 2 Haftalık Fiyat Ek Hafta
Fiyatı
Kayıt Ücreti
ESE Malta Yaz Okulu
Teen Club
14/17 Yaş 4
kişilik odalar
01/04/2023
15/04/2023
1530 € 765 € 50 €
27/05/2023
24/06/2023
1790 € 895 €
25/06/2023
29/07/2023
1990 € 995 €
30/07/2023
02/09/2023
1790 € 895 €
30/09/2023
04/11/2023
1530 € 765 €
 • 2 haftalık fiyatlara kayıt ücreti dahil değildir.
 • 2 haftadan fazla kurs programları için sadece ek hafta ücreti eklenir.
 • Türkçe bilen öğrencilerle aynı odada kalmama seçeneği için ekstra 50 € ücret alınır.
 • Oda değişikliği için ekstra 50 € ücret alınır.
 • Havaalanı trafnsferleri gidiş dönüş 50 €'dur.

ESE Malta Yaz Okulu İngilizce Kursu / Teen Club

Teen Club - Malta Yaz Kampı - ESE Malta dil okulunun 14 - 17 yaş grubu için özel olarak hazırlanmıştır. Herşey dahil olan yaz kampı programı dinamik İngilizce kursu, yaş grubuna uygun aktiviteler, aktivitelere ve aktivitelerden dönüşte servis ile transferler, okul, konaklama, aktiviteler süresince 7/24 süpervizyon şeklinde düzenlenmiştir.

Aynı zamanda İngilizce öğretmeni olan gözetmenler hem ingilizce kursu süresince hem de aktivite ve konaklamalarda sürekli olarak öğrencilerin yanlarında bulunmaktadır.

Yaş gruplarına göre sınıflandırılan öğrenciler dinamik ve aktiviteli bir İngilizce Programına dahil olurlar. Aktiviteler sayesinde, doğrudan İngilizce eğitiminin yerini meraklı öğrencilere keşfetmek için yeni olanaklar sunan ve dolaylı olarak İngilizce öğreten programlar özel olarak hazırlanmıştır. Küçük gruplar ve aktiviteler İngilizcesini geliştirirken kendine güven duygusunun gelişmesine ve uluslararası arkadaşlıklar kurmasına olanak sağlar.

Teen Club Programına dahil olan öğrenciler haftada 20 derslik İngilizce eğitimine katılırlar. Arzu ederseniz çocuğunuzun kısa sürede daha fazla eğitim almasını dilerseniz haftada 30 Derslik Genel İngilizce 30 programına veya haftada 20 derslik İngilizce grubuna ek olarak çocuğunuzun İngilizce'deki eksiklerini daha iyi kapatabilmesi için 10 derslik özel ders programı içeren Yoğun İngilizce programına kayıt ettirebilirsiniz.

Genel İngilizce 20 ve 30 kursları, maksimum 15 kişilik uluslararası sınıflarda, İngilizce'nin 4 ana yapısı (dinleme, konuşma, okuma ve yazma), kelime bilgisi ve dil bilgisi üzerine yoğunlaşmıştır. Eğitimlerdeki konu başlıkları yaş gruplarına göre hazırlanmıştır ve bu eğitimlere ek olarak problem çözme, role playler, araştırma, tecrübe paylaşımı, okuma ve yazma aktiviteleri yapılmaktadır.

Yoğun İngilizce (20 ders grup + 10 ders birebir özel ders), kurslarında, Genel İngilizce kurslarına ek olarak 10 derslik özel ders eğitimlerinde öğrencinin ana ihtiyaçları ve eksikleri üzerinde durulur.

Örnek günlük yaz kampı programı şu şekildedir;

Saat Örnek Program
07:30 Günaydın - Kalkış saati
08:30 Kahvaltı
10:00 İngilizce Kursu
13:00 Salini Resortta Sıcak Öğle Yemeği
14:30 Aktivite Saati
19:00 Salini Resortta Akşam Yemeği
20:00 Akşam Aktivitesi - Örnek: Bowling
23:00 Uyku saati

14/17 Yaş Malta Yaz Okulu Program Ücretine Dahil Olanlar

 • Maksimum 15 kişilik uluslararası sınıflarda İngilizce Kursu
 • Eğitim kitapları ve materyalleri
 • Tam Pansiyon Konaklama (Sıcak Öğle yemekleri)
 • Malta Havaalanında karşılama ve uğurlama
 • Spor Aktiviteleri
 • Tam gün Geziler
 • Hoşgeldin Partisi
 • Sandy Beach Gezileri
 • Öğrenci Partileri
 • Tekne Turları
 • Kültür Gezileri
 • Pazar hariç günlük aktivite programları
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

ESE Malta Yaz Okulu 14 - 17 Yaş Salini Resort Konaklama

Adres: Salina Bay, St Paul's Bay, NXR9030, Malta

ESE Malta'nın 14 - 17 yaş arası öğrencilerinin kaldığı konaklama olan Salini Resort konaklama ESE'nin Paceville'de bulunan ana binasına otobüs ile 10 -15 dakika mesafededir. 14 - 17 yaş gruplarına katılan öğrenciler 7/24 denetim altında Salini Resortta konaklamaktadırlar.

ESE Malta Yaz Okulu programı içerisinde sunulan İngilizce Kursları da Salini Resort konaklama içerisinde verilmektedir. Salini Resort konaklamada tüm öğrenciler 7/24 gözetim altında tutulmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

ESE Malta Teen Camp'a Kaç Yaş Grubu Öğrenciler Katılabilir?

ESE Malta Teen Camp programına 14 - 17 yaş arasındaki öğrenciler bireysel veya grup olarak katılabilir.

Malta Yaz Okuluna Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bilgi formunu doldurarak kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Malta yaz okullarında kayıt işlemi yapılmadan önce, okul tarafındaki müsaitlik durumu kontrol edilir ve size onay verilir. Daha sonrasındaki tüm işlemleri eğitim danışmanınız halleder. Eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçmek için tıklayınız.

Çocuğumu Havaalanından Kim Karşılayacak?

Yaz kamplarına katılacak tüm öğrencilerin havaalanı karşılaması, uzun yıllardır çalıştığımız okullar tarafından gerçekleştirilir. Okul görevlisi, öğrencimizi havaalanından alır ve konaklamasına yerleştirir. Dönüş rotasında da aynı şekilde konaklamadan alarak havaalanına götürür. Ve eğitim süresince 7/24 görevliler tarafından kontrol edilirler

Yaz Kampında Konaklamalar Kaç Kişilik?

14 - 17 yaş arası yaz okullarında konaklamalar 4 er kişilik odalardadır. Tabi ki oda paylaşımları yaş gruplarına göre yapılır.

Malta Yaz Okulunda Güvenlik Nasıl Sağlanıyor?

Tüm eğitim süresince tüm öğrenciler 7/24 gözetim altında tutulur. Okul öğrencilerin yatma saatlerinden kalkma saatlerine, yemeklerine ve programlara katılıp katılmadıklarına kadar tüm süreç boyunca öğrencileri kontrol eder.

Konaklamada veya Okulda Sağlık Hizmeti Var Mı?

Herhangi bir sağlık problemi veya acil durum için okulların çalıştığı acil durum doktorları mevcuttur. Okul tarafından acil sağlık hizmeti 7/24 sağlanır.

Malta'da Acil Durum Hattınız Var mı?

Tüm acil durumlar için her okulun acil durum hattı mevcuttur. Malta eğitim paketinizin içerisinde bu telefon numaraları sizlerle paylaşılır.

14 - 17 yaş grubu Malta yaz okulunda yemekler dahil mi?

Bu yaş grubu öğrenciler için sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemekleri program içerisindedir. Programa dahil olduğu için ek bir ücret talep edilmez.

Daha detaylı sorularınız için Sıkça Sorulan Sayfalar bölümünü inceleyebilirsiniz.

ESE Malta 14 - 17 Yaş Yaz Okulları Konaklama

Malta Yaz Okulu Programları

En çok arananlar: 14 yaş malta yaz okulu | 15 yaş malta yaz okulu | 16 yaş malta yaz okulu | 17 yaş malta yaz okulu | ortaokul malta yaz okulu | lise malta yaz okulu | lise malta yaz kampı | lise için malta yaz kampı

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!