Süper Lig Hakemi Emrah Ünal Malta’daydı

Süper lig hakemlerimizden Emrah Ünal Malta’da dil okuluna Dilokulumalta.com ile gitti. Süper lig hakemi Emrah Ünal, İngilizce dil eğitimi almak için Malta’ya Linguatime dil okuluna gitti. Linguatime Malta Dil Okulunda haftada 30 ders Yoğun İngilizce kursu programına katıldı. Malta dil okuluna Dilokulumalta.com üzerinden kayıt yaptıran Emrah Ünal iyi bir İngilizce kursu deneyimi yaşadığını dile getirdi.

Emrah Ünal Kimdir?

emrah unal 1

Süper Lig hakemi Emrah Ünal, 6 Ağustos 1986 da Karabük’te doğdu. Asıl mesleği öğretmenlik olan Emrah Ünal şu anda A Klasman yardımcı hakem. Şimdiye kadar 100’ün üzerinde maçta hakemlik yaptı. Uzun yıllar hakemlik yaptıktan sonra süper lig hakemi Emrah Ünal Malta’da İngilizce kursu aldı. Türk hakemimizin yönettiği maçlara Youtube üzerinden erişebilirsiniz.

“Sorunsuz Bir Deneyim”

Advance Yurtdışı Eğitim & Dilokulu Malta İle 2019 yılında sorunsuz bir deneyim yaşadım. Beni havaalanından alıp konaklama yerime bıraktılar konaklama süreci okul süreci ve dönüşte havaalanına bırakma sürecinde hiçbir problem yaşamadım. Sema hanıma ve tüm şirket çalışanlarına çok teşekkür ederim. Kariyerim için harika bir deneyim oldu. Bu deneyimin tek kötü yanı şudur : tekrar Malta’ya gitmeyi çok istiyorum ama o zaman Euro 6.12 tl idi 😊

Emrah Ünal / Süper Lig Hakemi

Neden Linguatime Malta Dil Okulu?

Emrah Ünal’ın Linguatime Dil Okulunu seçmesinde Dilokulumalta.com Eğitim Direktörü Sema Sevindik danışmanlığıyla oldu. Malta dil okulları konusunda detaylı bilgiye sahip Sema SEVİNDİK, Emrah ÜNAL’a İngilizce kursu bitimine kadar danışmanlık yapmaya devam etti. Yoğun İngilizce programı için Linguatime’ın tercih edilmesindeki sebepler, havaalanında özel transfer seçeneği, İngilizce kursu programı aktiviteleri, Malta’daki en güzel şehirlerden biri Sliema’da yer alması, çok fazla yabancıların olması ve pratik yapma imkânının olması gibi sebepleri sayabiliriz.

Malta’ya ulaştıktan sonra Linguatime dil okulu temsilcisi tarafından karşılanan Süper Lig hakemi Emrah Ünal, konaklayacağı aparta yerleşti. Konakladığı apart Aprilia Self-Catering Apartmens.

Linguatime Malta Dil Okulu

Linguatime Dil Okulu Malta, 1998 senesinde Malta’nın en büyük ve en modern kenti Sliema’da kuruldu. Okul kişiselleştirilmiş hizmet yanında diğer milletlerle karıştırılmış öğrencileri bir arada tutan aktiviteler üzerinde yoğunlaşmıştır. Dil okulunda 170 öğrenci kapasitesi olan 18 derslik bulunmaktadır. Malta dil okulları arasında fiyatları bakımından ve verdiği İngilizce dil eğitimi ile Malta’da dil eğitimi alabileceğiniz en iyi 5 dil okulu arasında yer alıyor.

Önemli not: Linguatime dil okulu, pandemi sırasında eğitim sektöründeki faaliyetlerini durdurak Malta’daki dil okulunu kapatmıştır.

Leave A Comment

Yeni İçerikleri Kaçırmamak İçin Bültenimize Kayıt Olun

Kampanya ve yeni makaleler için sizi bilgilendireceğiz.

Üye olarak Gizlilik Politikamızı ve KVKK Aydınlatma Metnini kabul etmiş sayılırsınız.