Malta Dil Okulları 2023

Anasayfa > Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları 2023

Malta'da İngilizce Eğitim almayı planlıyorsanız, dil okulu seçimi yapabileceğiniz 50'den fazla dil okulu bulunmaktadır. Dilokulumalta.com olarak sizlere en iyi Malta dil okullarını ve en iyi Malta konaklamalarını yine en iyi fiyatlar ile sunmak için çalışıyoruz!

Malta dil okullarını seçerken, yerinde gidip incelemediğimiz, eğitimine şahit olmadığımız hiç bir okul ile çalışmıyoruz. Bu da öğrencilerimize güveneceğimiz ve gönül rahatlığı ile sunabileceğimiz dil okulları ile çalışıyoruz demek oluyor.

Hızlı Erişim

Neden Malta Dil Okulları?

Malta, Türkiye'ye hem yakınlığı hem de vize kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Ayrıca, Türk öğrencilere çalışma izni veren nadir ülkelerden birisi. Malta'nın ana dilinin İngilizce olması, lokasyon olarak yakın olması, vize kolaylığı ve çalışma izni vermesi en çok tercih edilen ülkelerden biri olmasının asıl sebeplerinden bir kaçı.

Malta Dil Okullarına Kimler Kayıt Olabilir?

İngilizce öğrenmek isteyen her kesimden ve her yaş grubundan herkes Malta dil okullarına kayıt olabilir. Genel olarak eğitimler 18 yaşından küçükler ve 18 yaşından büyükler için ayrılır. Her yaş grubuna göre farklı eğitim seçenekleri mevcuttur. Ayrıca bazı okullarda, 30 yaş ve üzeri katılımcılar için özel eğitim grupları bulunur.

Malta Dil Okullarına Kayıt Olmak için Ön Şart Var mı?

Hayır. Malta'da İngilizce dil okullarına kayıt olmak için bir ön şart bulunmuyor. Fakat, Malta, Türk vatandaşlarından vize istemekte. Vize için gerekli evraklar listesini eğitim danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Malta'da Hangi İngilizce Kurslarına Katılabilirim?

Malta Dil Okullarında sunulan İngilizce kursları; Genel İngilizce (haftada 20 ders), Yoğun İngilizce (haftada 30 ders), İş İngilizcesi (Business English), Akademik İngilizce (Academic English), IELTS, TOEFL, TOEIC gibi Sınavlara Hazırlık İngilizcesi (Exam Preparation Courses) gibi eğitimlerdir.

Malta'da İngilizce Kursu Nasıl Seçilir?

Malta dil okulumu seçimi yaparken, öncelikle İngilizce seviyenizi ve hedefinizi belirlemelisiniz. Ucuz, pahalı, en iyi konaklama gibi seçimler, sonrasında çok daha pahalıya mal olabilir.

İngilizce seviyenize, hedefinize, gitmek istediğiniz tarihe ve kalış sürenize göre bir uzman desteği almanız daha sonradan karşınıza çıkabilecek bir çok problemden ve ek maliyetlerden kurtarabilir. İngilizce kursu seçimi hakkında eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Malta Dil Okulları Hangi Şehirlerde Bulunmaktadır?

Malta Dil Okulları genel olarak adanın nüfusunun yoğun olduğu Valetta, St Julians, Gzira, Pembroke, Sliema ve Valetta şehirlerinde yer alır. Genel olarak bir çok dil okulu St. Julians bölgesinde bulunur. Bir başka deyişle, St. Julians bölgesinde çok daha fazla dil okulu seçeneği bulunmaktadır.

Malta'da Dil Eğitimine Ne Kadar Süre Katılabilirim?

Malta'da dil eğitimine katılacağınzı süre öncelikle tercihinize bağlı. Kısaca, Malta'da dil eğitimine minimum 2 haftadan başlayarak 1 yıl süreye kadar katılabilirsiniz. Arzu ederseniz bu sürenin sonunda, Malta vizenizi uzatarak, eğitime devam edebilirsiniz.

Malta Dil Okullarının Avantajları Nelerdir?

Malta'da Dil Eğitimi Almanın Avantajları;

 • Ana dilinin İngilizce Olması
 • Malta Vizesi ile tüm Avrupa ülkelerine gidilebilmesi
 • Diğer ülkelere oranla yaşam giderlerinin daha ekonomik olması
 • Diğer ülkelerde konaklama seçeneklerinin çok daha pahalı olması
 • Okulların düzenlediği ücretsiz aktiviteler
 • Hem eğitim hem tatil imkanı
 • Malta vizesinin diğer ülkelere oranlara daha kolay olması

Malta'da Dil Eğitimi Alırken Çalışabilir miyim?

Evet. Malta'da dil eğitimi alırken resmi olarak çalışma izni verilmektedir. Kısaca, Malta'da uzun dönem öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Yani, ingilizce dil okuluna gidip aynı zamanda çalışarak masraflarınızın bir kısmını veya tamamını kazanabilirsiniz. BU programın ismi "work & study"dir. Çalışma izni prosedürü ile ilgili detaylı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.

Malta Dil Okulları İle İlgileniyorum Ne Yapmalıyım?

Malta'da dil eğitimi ile ilgileniyorsanız, eğitim danışmanlarımızdan detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bilgi formundan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilir ve çok kısa sürede tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Malta Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye'den Malta'ya seyahat, eğitim veya çalışma için giden herkes vize almak zorundadır. Malta vize başvurusu yapılırken biyometrik işlemlerin yapılması zorunludur. Bu işlemler için de randevu alınması gerekmektedir. Malta vize işlemleri ile ilgili tüm işlemleri eğitim danışmanlarımız sizler adına gerçekleştirmektedir. Malta vizesi için gerekli evrakları ve prosedürleri Malta vizesi linkinden öğrenebilirsiniz.

Malta Vizesi Almak Zor mu?

Malta, Avrupa Birliğine dahildir ve Schengen vizesi vermektedir. 90 günden az süreler için C tipi, 90 günden daha uzun süreler için D tipi vize verilmektedir. Doğru hazırlanmış evraklar ve düzenli bir vize dosyası ile Malta vizesi almak diğer schengen vize tiplerine göre daha kolaydır. Ayrıca, Amerika, İngiltere ve Kanada gibi ülklere göre vize süreci daha kolay ve hızlıdır.

Malta'da Genel İngilizce mi? Yoğun İngilizce mi?

Genel İngilizce kursları haftada 20 ders, yoğun İngilizce kursları ise haftada 30 derslik programlardır. Eğer süre olarak kısıtlı zamanınız var ise, haftada 30 derslik programları tercih etmek daha avantajlıdır. Örneğin, Malta'da 1 aylık bir kursa katılacaksanız, genel İngilizce kursuna katılırsanız toplada 80 ders alırken, yoğun İngilizce kursunda 120 ders alırsınız. Aynı süre zarfında daha fazla derse katılmak İngilizcenizi geliştirmek için çok daha avantajlıdır.

Malta'da Hangi İngilizce Dil Okulları Var?

Malta'da toplamda 50'den fazla dil okulu var. Malta'da bu kadar çok dil okulunun olmasının en önemli sebepleri; ana dilinin İngilizce olması ve kaliteli dil okulları ile diğer dil eğitimi veren ülkelere kıyasla çok daha ekonomik kurs ücretleri. Malta'da İngilizce kursu veren en iyi dil okulları ise;

 • ESE Malta
 • ACE Malta
 • Clubclass Malta
 • Am Language Malta
 • Sprahccafe Malta
 • Easy Malta
 • Malta University
 • Berlitz - Ela Malta
 • EC Malta

Malta'daki En iyi İngilizce Kursu Hangisi?

Malta'daki en iyi dil okulları ESE Malta, ACE Malta, Clubclass Malta gibi en çok terich edilen okullardır. Malta'daki en iyi dil okulu sıralaması, tamamen öğrencilere sunulan eğitim, hizmet ve bütçe gibi kriterlere bağlı olduğunu unutmamak gerekir. Genelde bu 3 okul öğrencisi ile en çok ilgilenen okullar olarak en başta yer almaktadır.

Malta Dil Okulu İşlemleri için Danışmanlık Ücreti Var Mı?

Hayır. Malta dil okuluna kayıt işlemleri için ek danışmanlık ücreti ödenmiyor. Tüm işlemler çoğu zaman okulların liste fiyatından daha da düşük oluyor. Bunun sebebi, okulların liste fiyatının haricinde, sunulan promosyon ve kampanyalar ile bu ücretlerin daha ekonomik olması. Kısaca, okulun liste fiyatı üzerinden daha yüksek bir ücret ödenmiyor. Malta 'da İngilizce Kursu fiyatları için Malta dil okulu fiyatları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Dönemsel olarak uygulanan indirimler için Kampanyalı Malta Dil Okulları sayfamızı incelemelisiniz.

Uyarı! Malta dil okulları fiyatları ve indirimleri gidiş tarihinize göre ve kalış sürenize göre farklılık göstermektedir. Ayrıca sürekli değişen ve güncellenen kampanyalardan dolayı Malta dil okulu fiyatlarında ek indirimler ortaya çıkabilir. Size özel fiyat hesaplaması için;

En iyi Malta Dil Okulları

ese malta dil okulu

ESE Malta Dil Okulu

DilokuluMalta.com
2865
ace malta dil okulu logo

ACE Malta

DilokuluMalta.com
10
clubclass malta dil okulu logo

Clubclass Malta

DilokuluMalta.com
10
berlitz ela malta dil okulu logo

Berlitz Malta

DilokuluMalta.com
10
malta üniversitesi dil okulu logo

Malta University

DilokuluMalta.com
10
inlingua malta dil okulu logo

Inlingua Malta

DilokuluMalta.com
10
sprachcaffe malta dil okulu logo

Sprachcaffe Malta

DilokuluMalta.com
10
i am language malta dil okulu logo

I Am Language Malta

DilokuluMalta.com
10
easy malta dil okulu logo

Easy Malta

DilokuluMalta.com
10
lal iels malta dil okulu logo

LAL Malta

DilokuluMalta.com
10
nsts malta dil okulu logo

NSTS Malta

DilokuluMalta.com
10
ec malta dil okulu logo

EC Malta

DilokuluMalta.com
10

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!