Ucuz Malta Uçak Bileti Nasıl Alınır ? En Ucuz Malta Uçak Bileti Ne Kadar?

Ucuz Malta uçak bileti nasıl alınır? En Ucuz Malta uçak bileti ne kadar? Malta uçak bileti ucuza nasıl alınır? Malta uçak biletini ucuza getirmenin püf noktaları? Malta uçak biletini nasıl daha ucuza alırım? Malta uçak bileti promosyonları? Kampanyalı Malta uçak biletleri? Malta uçak biletini ucuza almanın yolları? Türkiye’den Malta’ya en ucuz uçak bileti? Türkiye’den Malta’ya uçan en ucuz hava yolu hangisi? İstanbul Malta uçak bileti fiyatları ne kadar?

Ucuz Malta uçak bileti nasıl alınır?  Malta’ya gitmeyi planlıyorsanız seyahat, tatil veya eğitim maliyetlerinizi direk etkileyecek ucuza uçak bileti nasıl alınır sorusu ile karşı karşıyasınız demektir. 2003 yılından beri Dilokulumalta.com ekibi ile Malta dil okullarına öğrenci gönderiyoruz. Bu süre zarfında onbin’den fazla Malta uçak bileti araştırması yaptık veya Malta uçak bileti aldık. Malta’ya sürekli giden biri olarak ve Malta’ya gidenler için Malta uçak bileti maliyetlerimizi nasıl düşürdüğümüzü sizlerle paylaşmak istedik.

Malta uçak biletini ucuza getirmenin püf noktaları?

  • Uçak biletinizi erken alın …
uçak biletinizi erken alın
uçak biletinizi erken alın

Havayollarının neredeyse tamamı kademeli fiyat politikası ile uçak bileti fiyatlarını belirliyor. Yani önce en ucuz uçak biletlerini satıyorlar. Kalan koltuklar ise farklı klaslar altında daha yüksek fiyatlara satılıyor. Malta için özellikle yaz dönemi ve tatil dönemlerinde uçak bileti fiyatları çok daha yüksek rakamlara çıkıyor.

Malta’da eğitim almayı planlıyorsanız veya tatil yapmayı planlıyorsanız öncelikle tavsiyem seyahat planınıza göre mümkün olduğu kadar erken uçak biletinizi almanız. Malta uçak bileti almanız için önce vizenizin çıkması beklendiği için bu durumu da göz önüne almanız gerekiyor. Örneğin 2-3 ay öncesinden Malta dil okullarına kayıt yaptıran öğrenciler Malta uçak biletleri 250 Euro’ya alırken son hafta uçak bileti alanlar ise 350 Euro civarında bilet almak zorunda kalıyor. Tabi bir de Malta uçak biletini bedavaya getirenler var.  Yani Malta uçak biletine para ödemeden uçanlar. “Bedava Malta uçak bileti nasıl alınır” sorusunun cevabını yazımın “Malta promosyon uçak bileti” bölümünde bulabilirsiniz.

  • Seyahat tarihlerinizi esnek tutun …
Seyahat tarihlerinizi esnek tutun
Seyahat tarihlerinizi esnek tutun

Seyahat tarihlerinizi esnek tutmak size belirli bir avantaj kazandırabilir. Tabi bu konuda Malta’dan alacağınız Malta vizesi de çok önemli çünkü vize genelde belirli tarihler arasında veriliyor. Seyahat tarihlerinizi esnek tutabiliyorsanız Malta’ya gidiş tarihinizi yoğunluğun çok fazla yaşandığı okulların kapanış tarihinden itibaren sonraki ilk 2 hafta, resmi tatiller, dini bayramlar, christmas ve yılbaşı gibi dönemlerin dışında planlamak Malta uçak bileti fiyatlarının daha ekonomik ve ucuz olmasını sağlayacaktır. Malta resmi tatil günlerini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz.

Malta’ya seyahatinizi bu tarihlere göre planlarsanız daha ekonomik bilet bulmanızı sağlar. Yani Malta’ya gidişlerin yoğun olduğu dönemlerin dışında bilet aramak daha ucuza bilet bulmanızı sağlayacaktır. Seyahat tarihlerinizi bu şekilde planlayamazsanız bu durumda seyahat talebinin en düşük olduğu günleri tercih etmelisiniz. Örneğin Pazartesi günü yerine Salı günü gidin.

  • Hava yolu bültenlerine ve mail listelerine üye olun …

Uçak bileti alırken indirimli koltukların sayısının çok az olduğunu bilmelisiniz. İnternet sitelerinin başında sürekli bekleyemeyeceğiniz için, hava yolu şirketlerinin mail listelerine üye olun. Böylece sunulan indirimlerden, promosyon ve kampanyalardan anında haberiniz olur. Ve Malta uçak biletinizi daha ucuza alırsınız. Ucuz Malta uçak bileti fiyatı için alarm kurun. Bir çok uçak bileti arama motoru sitesinde olan bu özellikten yararlanın. Bilet fiyatı istediğiniz değere düştüğünde size mesaj gelsin. Böylece indirim oranını yakaladığınızda bilet fiyatını hemen alın.

Mesela, Pegasus’un bültenine üye olsaydınız, ister yurt içi ister yurt dışı uçuşlarda “1 bilet alana 1 bilet hediye” kampanyasından daha erken haberiniz olurdu.

  • Mil biriktirin, mil puanlar ile Uçak bileti alın …

Hali hazırda kullandığınız mil puan biriktiren bir kartınız var ise şanslısınız. Alış veriş yaparken kazandığınız puanları Malta uçak bileti için harcayabilirsiniz. Böylece “bedava Malta uçak bileti” alabilirsiniz. Yada mil puan toplayan bir kredi kartı kullanan bir tanıdığınız var ise ve mil puanları sık kullanmıyorsa Malta uçak biletinin yarı fiyatı karşılığında mil puanlarını isteyin. “Yarı fiyatına Malta uçak bileti” almış olursunuz.

Türkiye’den Malta’ya Uçak Bileti ( Ucuz Malta Uçak Bileti)

Türkiye’den Malta’ya uçan hava yolları araması yapıldığında uçak bileti arama motorlarında bir çok alternatif çıkıyor. Türkiye’den Malta’ya uçak bileti alırken arama sonuçlarında çıkan sonuçlar ile ilgili yaptığımız açıklamalar çok işinize yarayacaktır. Genelde bize soruların başında “Malta uçak bileti araması Nasıl yapılır?” ve “Malta Uçak Bileti Arama Motorlarından hangisini kullanmalıyım” geliyor. Bizde Türkiye’den Malta’ya uçan hava yolları ve uçak bileti arama motorları ile ilgili açıklamalar yazmak istedik.

Türkiye’den Malta’ya Uçan Havayolları (Hava Yolu Şirketleri)

Ucuz Malta uçak bileti araması yapılırken gidiş / destination kısmına “Luqa” veya “Malta” yazabilirsiniz. “Luqa”, Malta’da bulunan tek hava alanının ismi.

THY Malta uçak bileti: karşılıklı günde 2 seferi mevcut. Türk Hava Yollarının Malta uçuşları aktarmasız yani direk uçuşlar. Türkiye’den Malta’ya uçak bileti için en kısa uçuşu ve en ucuz uçak biletini genelde THY sunuyor. THY sitesi için tıklayınız.

Alitalia Malta uçak bileti: Alitalia’nın direk olarak Türkiye’den Malta’ya uçuşu bulunmuyor. Malta uçak bileti araması yaptığınızda çıkan uçuşların tamamı İtalya üzerinden aktarmalı uçuşlardır. Alitalia sitesi için tıklayınız.

Lufthansa Malta uçak bileti: Lufthansa’nın direk olarak Türkiye’den Malta’ya uçuşu bulunmuyor. Malta uçak bileti araması yaptığınızda çıkan uçuşların tamamı Almanya üzerinden aktarmalı uçuşlardır. Lufthansa sitesi için tıklayınız.

KLM Malta uçak bileti: KLM’nin direk olarak Türkiye’den Malta’ya uçuşu bulunmuyor. Malta uçak bileti araması yaptığınızda çıkan uçuşların tamamı Hollanda üzerinden aktarmalı uçuşlardır. KLM sitesi için tıklayınız.

Air Malta Malta uçak bileti: Air Malta bundan bir kaç yıl öncesine kadar direk olarak Malta’ya uçan tek firma idi. Fakat THY nin Malta uçak seferlerini başlatması ile Air Malta Türkiye’den uçuşlarını durdurdu. Şu anda Malta uçak bileti araması yaptığınızda çıkan uçuşların tamamı THY uçuşlarından koltuk satışı şeklinde uçuşlardır. Air Malta sitesi için tıklayınız.

Pegasus Malta uçak bileti: Pegasus’un direk olarak Türkiye’den Malta’ya uçuşu bulunmuyor. Malta uçak bileti araması yaptığınızda çıkan uçuşların tamamı Alitalia, Lufthansa ve KLM bağlantılı uçuşlardır. Pegasus sitesi için tıklayınız.

Ucuz Hava Yolu Şirketleri

Ryanair Malta uçak bileti: RyanAir’in direk olarak Türkiye’den Malta’ya uçuşu bulunmuyor. Malta uçak bileti araması yaptığınızda çıkan uçuşların tamamı sadece yaz sezonunda belirli günlerde Bodrum ve Dalaman üzerinden aktarmalı uçuşlardır. Ryanair sitesi için tıklayınız.

Skyscanner Malta uçak bileti: Skyscanner üzerinden yapılan aramalarda çıkan uçuşlar yukarıdaki hava yollarının aktarmalı uçuşlardır. Skyscanner sitesi için tıklayınız.

Easyjet Malta Uçak Bileti: Easyjet’i Türkiye’den Malta’ya uçuşu bulunmamaktadır. Easyjet sitesi için tıklayınız.

Gelecek yazılarımızın da konuları belli oldu. Yazılar bitince buradan linki paylaşacağız;

  • Bedava Malta Uçak bileti nasıl alınır?
  • Kampanyalı Malta uçak bileti
  • Malta’dan Ucuza uçmanın yolları

Malta dil okulu kayıt işlemlerinizi Türkiye Resmi Temsilcisi Dilokulumalta.com üzerinden yapabilirsiniz. %30’a varan indirimler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

malta dil okulları bilgi al

Faydalı mı?

Yazımız faydalı mı? Eğer faydalı ise aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz;

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Ucuz Malta Uçak Bileti Nasıl Alınır ? En Ucuz Malta Uçak Bileti Ne Kadar?
Makale
Ucuz Malta Uçak Bileti Nasıl Alınır ? En Ucuz Malta Uçak Bileti Ne Kadar?
Açıklama
Ucuz Malta uçak bileti nasıl alınır? En Ucuz Malta uçak bileti ne kadar? Malta uçak bileti ucuza nasıl alınır? Malta uçak biletini ucuza getirmenin püf noktaları? Malta uçak biletini nasıl daha ucuza alırım? Malta uçak bileti promosyonları? Kampanyalı Malta uçak biletleri?
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir