Süper Lig Hakemi Emrah Ünal Malta’da!

Süper lig hakemi Emrah Ünal Malta’da! Süper lig hakemi Emrah Ünal, İngilizce dil eğitimi almak için Malta’ya gitti. Linguatime Malta Dil Okulundan 30 ders Yoğun İngilizce kursu programına katıldı. Malta dil okulu olarak İngilizce kursunu Linguatime Dil Okulu Malta’dan aldı. Malta dil okuluna www.dilokulumalta.com üzerinden kayıt yaptıran Emrah Ünal iyi bir İngilizce kursu deneyimi yaşadığını dile getirdi.

Emrah Ünal Kimdir?

Süper Lig hakemi Emrah Ünal, 6 Ağustos 1986 da Karabük’te doğdu. Asıl mesleği öğretmenlik olan Emrah Ünal şu anda A Klasman yardım hakemi. Şimdiye kadar 100’ün üzerinde maçta hakemlik yaptı. Uzun yıllar hakemlik yaptıktan sonra süper lig hakemi Emrah Ünal Malta’da İngilizce kursu aldı.

Süper Lig Hakemi Emrah Ünal Malta'da - 1

Neden Linguatime Malta Dil Okulu

Emrah Ünal’ın Linguatime Dil Okulunu seçmesinde Dil Okulu Malta Eğitim Direktörü Sema Sevindik danışmanlığıyla oldu. Malta dil okulları konusunda detaylı bilgiye sahip Sema SEVİNDİK, Emrah ÜNAL’a İngilizce kursu bitimine kadar danışmanlık yapmaya devam etti. Yoğun İngilizce programı için Linguatime’ın tercih edilmesindeki sebepler, havaalanında özel transfer seçeneği, İngilizce kursu programı aktiviteleri, Malta’daki en güzel şehirlerden biri Sliema’da yer alması, çok fazla yabancıların olması ve pratik yapma imkânının olması gibi sebepleri sayabiliriz.

Malta’ya ulaştıktan sonra Linguatime dil okulu temsilcisi tarafından karşılanan Süper Lig hakemi Emrah Ünal, konaklayacağı aparta yerleşti. Konakladığı apart Aprilia Self-Catering Apartmens Twin Room.

Linguatime Dil Okulu

Linguatime Dil Okulu Malta, 1998 senesinde Malta’nın en büyük ve en modern kenti Sliema’da kuruldu. Okul kişiselleştirilmiş hizmet yanında diğer milletlerle karıştırılmış öğrencileri bir arada tutan aktiviteler üzerinde yoğunlaşmıştır. Dil okulunda 170 öğrenci kapasitesi olan 18 derslik bulunmaktadır. Malta dil okulları arasında fiyatları bakımından ve verdiği İngilizce dil eğitimi ile Malta’da dil eğitimi alabileceğiniz en iyi 5 dil okulu arasında yer alıyor.

Sporcular için İngilizce Kursu Malta’da,

Sporcular için İngilizce dil eğitiminin en efektif yöntemi yurtdışına çıkmak, çünkü belirli bir sürede anadili İngilizce olan bir yerde dil eğitimi almak İngilizce dil eğitiminin akıcı ve kalıcı öğrenilmesini sağlar. Hem zaman hem de paradan tasarruf etmenin en iyi tercih Malta Dil Okulları.

Malta’da dil okulunda İngilizce dil eğitimi almak sizi heyecanlandırdı mı? Uygun fiyatlardan yararlanmak için avantajlı Malta dil okulu fiyatları listesine bakın!

Malta Dil Okulları Kayıtlarında Sürpriz Var!

30 Haziran 2019 tarihine kadar ön kayıt veya kayıt yaptıran tüm öğrencilere ‘Adayı yerinden oynatan Isle of Mtv Malta festivalinde seçeceği bir etkinlik bileti hediye. Detaylar burada!

Summary
Süper Lig Hakemi Emrah Ünal Malta'da
Makale
Süper Lig Hakemi Emrah Ünal Malta'da
Açıklama
Süper lig hakemi Emrah Ünal Malta'da! Süper lig hakemi Emrah Ünal, İngilizce dil eğitimi almak için Malta’ya gitti.Yoğun İngilizce kursu programına katıldı.
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir