Linguatime Dil Okulu Koronavirüs Uyarısı

Linguatime Malta dil okulunda koronavirüse karşı alınan önlemler neler? Linguatime dil okulu hem öğrencilerine hem de personeline covid-19 için önemli uyarılarda bulundu. Malta’da tüm okullarda bakanlığın aldığı karara göre 14 Nisan 2020 tarihine kadar eğitime ara verildi bu karar malta dil okulları da dahildir.  İşte Linguatime dil okulu koronavirüs uyarısı;

  • Koronavirüs durumu doğrultusunda, şu anda Malta’da kontrol altında ve nispeten güvenli gibi olmasına rağmen, tüm Linguatime öğrencileri ve personeli için aşağıdaki politika uygulanacaktır.
  • Eğer yüksek riskli bir ülkeye ve devam eden bulaş riski olan ülkelere seyahat ederse, Linguatime okulundaki tüm çalışanlardan 14 gün boyunca kendi karantinalarını talep etmeleri istenecektir.
  • Mevcut öğrenciler okula devamları ile sıkı bir şekilde izlenmektedir. Öğrenciler 1 günden daha fazla okula gelmezlerse, öğretmen onları ancak bir sağlık belgesi ibraz ettikten sonra sınıfta kabul edecektir. Sağlık Belgesi’nde sağlık durumunun iyi olduğunu ve okula uygun olduğu belirtilmelidir.
  • Mevcut öğrenciler ve okulda iyi hissetmeyen personel (öksürük, ateş, nefes darlığı) evde kalmak zorundadır. Okul, öğrenciden/personelden okuldan ayrılmalarını isteme hakkını saklı tutar.
  • Şu anda tatilde olan öğrenciler, dönüşte okula kabul edilmeyecek ve 14 gün boyunca karantinaya almaları istenecektir. Bu öğrencilere, eğer mümkünse, karantina sırasında kaçırdıkları dersler için telafi yapılacaktır.
  • Pazartesi günleri gelen yeni öğrencilerin hareketleri, yüksek riskli ülkelerden gelmemelerini sağlamak için izlenmektedir.
  • Okul yüksek riskli ülkelerden gelen öğrencileri kabul etmeyecektir.
  • Düşük riskli ülkelerden gelen yeni öğrencilerden kendi karantinalarını almaları istenecektir. Bu duruma göre karar verilecektir.
  • Bu politika yönetim tarafından gerektiği şekilde revize edilecektir.
  • Bu önlemler, 2020 Mart ayının 12’sinden itibaren süresiz olarak uygulanacaktır.

Linguatime dil okulu koronavirüs uyarısı tüm öğrencilerine ve personeline istisnasız uygulanır. Linguatime dil okuluyla ilgili tüm güncellemeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Summary
Linguatime Dil Okulu Koronavirüs Uyarısı
Makale
Linguatime Dil Okulu Koronavirüs Uyarısı
Açıklama
Linguatime dil okulu koronavirüs uyarısı. Linguatime Malta dil okulu covid-19 virüsü için ne gibi önlemler aldı. Koronavirüs sürecinde Linguatime Malta dil okulu ile ilgili tüm güncellemeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir