Bu yaz St. Julian’s Malta’da Olmak İçin 5 Neden

Malta adasının merkez bölgesinde yer alan St. Julian’s Malta dil okulları için giden öğrencilerin eğitim ve gezi için oldukça avantajlı bir şehir. Malta Adasını gezmek için tercih eden turistlerin de sevdiği şehirde bu yaz St. Julian’s Malta’da olmak için 5 neden sizi çok heyecanlandıracak.

Malta dil okulları için konum olarak çok cazip St. Julian’s, hem turist hem de Malta dil okulu öğrencilerini bu şehre hayran bırakacak ve eğlenmek için oldukça fazla mekan ve etkinlik var. Malta dil okulu fiyatları konusunda cazip fiyatlarla karşılaşacağınız St. Julian’s bu yaz tatil planı yapmak için mükemmel bir yer.

Sayıca fazla ve kaliteli Malta dil okulları olan Saint Julian’s, Valletta’ya oldukça yakın ve hemen kuzeyinde yer alıyor. Valletta’ya sadece 10 kilometre uzaklıkta St. Julian’s aslında başkentle iç içe diyebiliriz. Valletta’ya yakınlığı dünyaca ünlü dil okullarının birçoğu bu bölgede Malta’ya dil okulu için giden öğrencilere hizmet vermekte.

Valletta gibi güzel sahil şehri olan St Julian’s Malta’da öğrenci yoğunluğu en yüksek bölgelerden bir tanesi. Ülkenin en önemli merkezlerine çok kısa sürede ulaşım imkanı sağlayan şehir, oldukça hareketli bir sosyal yaşama da sahip. 2019 yaz tatili planı yapmak için hala geç kalmış sayılmazsınız. Malta vizesi almak da oldukça basit olduğu için Malta’da yurtdışı deneyimi yaşamalısınız. Bu yaz St. Julian’s Malta’da olmak için 5 neden sizi bu yaz Malta adasına götürecek.

İşte, bu yaz St. Julian’s Malta’da olmak için 5 Neden

Malta adasına ayrı bir güzellik katan St. Julian’s şehri burada bulunan dünyaca ünlü kaliteli dil okullarıyla öğrenciler için çok cazip. Genç nüfus ve öğrenci yoğunluğu fazla olan bu şehirde tatil yapmak mükemmel bir fikir. Ulaşım imkanı, fiyatların uygunluğu, diğer noktalara lokasyon olarak yakınlığı St. Julian’s şehrini ilgi çekici kılıyor. Size inanılmaz bir Malta deneyimi yaşatacak bu yaz St. Julian’s Malta’da olmak için 5 neden.

1.Festa Şöleni

Festa Maltaca festival demektir. Bu yaz St. Julian’s demek festa şöleni demektir. Malta’da etkinlikler, şölenler, eğlenceler Festa olarak adlandırılır. Bu yaz St. Julian’s şehrinde her yer süslenir, pankartlar asılır kandiller yakılır. Gündüz ayrı güzel olan şehir gece ışıklarla süslendiği için ayrı bir güzel oluyor. Süsler ve çiçekler sokakları şenlendirir. Gece Malta adasına dair her şeyi bulabileceğiniz tezgahlar kurulur.

2.Il-Marc ta Filghodu

Görebileceğiniz en eğlenceli grup yürüyüşü diyebiliriz. Il-Marc ta Filghodu etkinliğinde insanlar şarkı söylüyor ve eğleniyor. St. Julian’s rengarenk oluyor. Çocukların bile katılabildiği bu etkinlikte inanılmaz eğlenecek Malta adasının kültürünü deneyimlemiş olursunuz. Bu eğlenceli sabah marşı etkinliği Malta adasında olmak için iyi bir neden.

3.Gostra

Denizin üzerinde yer alan yağlı bir direğin ucundaki bayrağı alanın kazandığı bir yarışma. Yarışmanın ödülü her yıl değiştiriliyor. Katılımcılardan çok izleyiciler için çok eğlenceli bir etkinlik olan Gostra St.Julian’s tatilcileri için inanılmaz keyifli.

4.Yiyecekler

Akdeniz ülkesi olan Malta diğer kültürlerin de esintilerini göreceğiniz bir yemek kültürüne sahip. Bu yüzden Malta’da dil okulu öğrencileri yemek konusunda hiçbir şekilde zorlanmıyor. Fiyatlar da diğer Avrupa ülkelerinde göre çok uygun. Geleneksel tatlılar, çörekler, inanılmaz lezzetli tavşan yemekleri hatta dondurmaları bile bu yaz St. Julian’s’ta olmak için çok iyi bir fırsat. Malta yemeklerini merak ettiyseniz, aşağıdaki görsele tıklayarak Malta’ya Özgü Yemekler yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yaz St. Julian's Malta'da Olmak için 5 Neden - Malta'ya özgü yemekler

5.Havai Fişekler!

Bu yaz St. Julian’s havai fişek severler için adeta bir şölen olacak olacak. Her yıl inanılmaz gösterilere tanıklık eden St. Julian’s havai fişek etkinliğinde gökyüzünde inanılmaz görüntüler ortaya çıkıyor. Yerel gruplar eğlenceli dolu havai fişek kutlamasına eşlik ediyor. St. Julian’s gökyüzü havai fişekler ile şenleniyor.

Malta Dil Okulu Öğrencilerini Kendine Hayran Bırakıyor

Her yıl Türkiye’den binlerce öğrenci Malta’da dil okulu için gidiyor. Herkes için özel program seçenekleriyle uygun fiyatlı İngilizce kursu alabileceğiniz Malta dil okulları için detaylı bilgi almak isterseniz hemen aşağıdaki formu doldurun.

Bu yaz St. Julian's Malta'da Olmak için 5 Neden - iletişim

Summary
 Bu yaz St. Julian’s Malta’da Olmak İçin 5 Neden
Makale
Bu yaz St. Julian’s Malta’da Olmak İçin 5 Neden
Açıklama
Mutlaka bu yaz St. Julian's Malta'da olmak için 5 neden sizi bu yaz Malta'ya götürecek.St. Julian’s Malta dil okulları için giden öğrencileri için çok iyi.
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir