ACE Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Malta’nın en iyi, en prestijli okullarından biri olan Ace Malta dil okulu fiyatları ile de avantajlı olup 2013 yılından beri eğitim vermektedir. Sunduğu sosyal imkanlarının yanında öğrenci yaşamına uygun olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Maltanın en iyi öğrenci şehirleri arasında yer alan St.Julians da bulunan Ace Malta dil okulu, her yere yakınlığı ile de kolay bir yaşam sunmaktadır. Doğal güzellikler sunan Malta şehrinde bir öğrenci olarak rahat yaşami eğitim ve çalışma olanakları bulunmaktadır.

Ace Malta Dil Okulunun Dikkat Çeken Özellikleri

Malta’nın en modern okullarından biri olarak tanımlanan Ace Malta dil okulu butik eğitim sunmaktadır. Malta’da aile yanında kalma ya da apart da kalma gibi seçenekler ile sunuluyor olup Malta dil okulu fiyatları açısından da avantajlar sağlamaktadır.

Ace Malta dil okulunda sizlere deneyimli ve kaliteli eğitmenlerden İngilizce eğitimi sunulur. Enerjik ve modern dekorasyona sahip olması dışında tüm sınıflar klimalıdır. Eğitim materyalleri açısından teknik donanımların hepsi mevcuttur.

ACE Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?
ACE Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Öğrencilerin sosyalleşmesi açısından her şey Ace Malta dil okulunda bulunmaktadır. Kütüphane, kafe, bar ve içecek otomatları yer alan Malta dil okulu sayesinde sıkılmadan ve sürekli pratik yaparak kısa sürede İngilizce öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

Ace Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta dil okulları dünya genelinde verilen dil eğitimi fiyatlarına bakıldığında oldukça ekonomiktir. 4 Haftalık Malta İngilizce kursu fiyatları konaklama dahil 1.250 Euro’dan başlamaktadır. Ace Malta İngilizce kursu fiyatları 4, 8, 12 ve 24 haftalık süreçler halinde fiyatlandırılmıştır.

Aile yanı 4 haftalık Ace Malta dil okulu fiyatı 1500 Euro’dan başlarken 24 haftalık eğitim süreci için 6.500 Euro’ya kadar çıkabilmektedir.

Standart Apart da konaklama seçeneğinde ise Malta İngilizce eğitimi fiyatı 4 hafta için 1.250 Euro’dan başlayıp 24 haftalık eğitim de 6.000 Euro’ya denk gelebilmektedir.

Superior Apart seçeneği ile biraz daha konforlu konaklama imkanı bulabilirsiniz. 4 Haftalık fiyat 1.300 Euro’dan başlıyor ve 24 haftalık Malta dil okulu kayıt yaptırmanız durumunda fiyat 6.000 Euro olabilmektedir.

Ace Malta dil okulu fiyatları ortalama olarak bu miktarlarda olabilmektedir. Ancak kurs için tercih ettiğiniz dönem ve kayıt dönemlerine özel Malta dil okulu kampanyaları sebebi ile fiyatlarda değişim olabilmektedir. En güncel fiyatlar için iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir